Testo E. Ve Dianabol kürü için nasıl PCT yapmaliyim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Flex_Lewis tarafından 20 Mart 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Flex_Lewis

Flex_Lewis Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşım biliyorum zararını adam yazarken dalga geçmiş bide adam kendisi 32 yaşında yarışmaya çıkmayacağı halde steroid kullanıyor ama benim hedeflerim var kullanamayakmıyım adam gibi tavsiyen varsa yaz boş yapma

2. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    Dostum
    Tek seferde 500 mg yapabilirsin sorun olmaz..

Aynen zaten adam kararli gelmis ,dalga gecmek burda kalabalik yapmak oluyor

Kullanma dersin gerekceni aciklarsin veya kullanacaksa yonlendirmeni yaparsin,dalga gecmek kucumsemek demek hic hos degil..

Bu foruma bilgisi tecrubesi az insanlar da geliyor ve akillarinda olan her soruyu sorabiliyorlar,istekleri,heyecanlari var ;biraz bilgisi olan birine bu dalga gecme kucumseme hakkini vermez

Foruma baktigimda genel olarak boyle dalgavari kucumseyici cevaplar goruyorum,hic yakisik degil ve yazdiklarim da herhangi birine yonelik degil kim yapiyorsa ona yonelik...

Son düzenleme: 23 Mart 2016
    Flex_Lewis bunu beğendi.
  3. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Bahsettiğimiz 16 yaşında "çocuk" bunun farkındayız değil mi? 3-4 yıldır VG yapıp, 28 yaşında olup birşeyleri elde etmeye çalışan herhangi bir arkadaş değil. Henüz ergenliğini tamamlamasına 4 belki 5 yıl olan bir çocuktan bahsediyoruz. Ki yazımından, üslubundan mental gelişimini bile tamamlayamadığı aşikar. Hayattan, yapacaklarının sonuçlarından, sorumluluklarından bi haber forumda birşeyler yazıyor.

Bu yaştaki bir insana, endokrin sistemi tam gelişmemiş, iskelet sistemi hala gelişmekte olan, daha reşit bile olmayan bir "çocuğa", steroid tavsiye etmek en nazik haliyle "ayıptır". Hadi çocuk cahil. Bu yaşta neye girdiğinin bilincinde değil. E sizin yaptığınız ne?

Ha bırak kendisi zor yoldan öğrensin derseniz eyvallah. Şahsen 18 yaş altı "çocuklara" laf anlatmaktan bende sıkıldım açıkçası. Ama siz yetişkin bireyler olarak bu forumda yazdıklarınızın bilincinde olun.

technical1967, Akhilleus, dragox ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  4. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    Dikkat edersen kimse kimseye tavsiyede bulunmuyor

Burda asil konu; hickimse dalga gecilmeyi haketmiyor..

18 yas alti cocuklara laf anlatmaktan sikildiysan burda yazma zorunlulugun yok boyle yukumlulugunde yok,laf anlatmaktan sikildim laf sokayim azarlayim diyorsan da bu da senin ayibin..

Bahsi gecen arkadas da burda kullanilma denmesinden sikayetci degil kendisiyle alay edilmesinden sikayetci

Mental gelisim olarak o yasinin geregi gibi konusuyor bence; genc,heyecanli,deli dolu sekilde ..

tam tersini soyluyorum 35 yasindaki adam karsisindakinin genc oldugunu deli dolu oldugunu bilecek olgunlukta yazamiyorsa onun mental gelisiminde sorun oldugunu dusunuyorum..

Yas konusuna gelirsek dunyada da turkiyede 17-20 yas arasinda tercihini yapan bircok sporcu var

Turkiyede bundan 10 yil oncesinde 17 -20 yas araliginda ne musabiklar vardi bilenler bilir (mesela biri gorkem gursoydur su anda 35 inde 18-20 snde mukemmel fizige sahitpi)

Iffb pro kart sahibi mr olmypiada yarisan tek turk sporcu hamdullah aykutlu Turkiye sampiyonu oldugunda 17 yasindaydi...

Tercih meselesidir bunlar;13 yasinda ogrencilerim bir paket sigara haftada bir kasa bira iciyorlar,dunya toz pembe degil maalesef...

5. Mr.Shoulders

Mr.Shoulders Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    Arkadaşa yaşından dolayı kullanma diyorsunuz sizede hak veriyorum ama adam kafasına büyük hedefler koymuş, vazgeçirmeye çalışmak yerine birazda bilgi aktarılsa çok güzel olacak,
    bende 17 yaşındayım mesela 20-21 yaşında ufak dozlarda kullanmaya başlamayı düşünüyorum.. yurt dışında 17 li yaş civarında kullanan gençler var ve başarılılar bizden niye men's physique de vs. şampiyon çıkmasın

6. freedom_54

freedom_54 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Bence de bu işi profesyonel olarak yapmak isteyen bir insan 16-17 belkide daha erken yaşta steroid kullanmaya başlamalı ama bu işi gerçekten bilen, ona her konuda yardım edecek bir hocası olmalı başında. Şimdi bu kardeşimiz internetten görüyor hayvan gibi adamları, onlara özeniyor, onlar gibi bir hayat yaşamak istiyor ama acaba genetiği bu işe ne kadar müsait? Vücudu ne kadar simetrik? gibi birçok soru sıralanabilir. Biz bu çocuğu hiç görmedik, tanımıyoruz. Belki maymun iştahlı, her gün birbirinden farklı fikirlerle gelen birisi? Bu çocuğun başında bu işi bilen, ondaki hırsı azmi gören bir hocası olsa zaten ona ilaçta temin eder, küründe de yardım eder. Bence bu yaşta hiç tanımadığınız bir insanın sağlığını tehlikeye atmasına göz yummak doğru değil. Tabiki herkesin kendi aklı, iradesi var küre girmek isterse de girer. Bir sorun yaşarsa kür içinde eminim bu forumda bilgisi olan herkes elinden geleni yapar ama birçoğu küre gir diye destek olmaz.

7. Flex_Lewis

Flex_Lewis Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İzmir
    Boş adam benim söylediğim abilerimden hocalarımdan tavsiye almak bir işe giriyorum sağlıklı olayım bunun icin yardım istiyorum kimsenin bana steroid tavsiye ettiği yok
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Mart 2016 ---
    dostum haklısın ama ben diyorum ki zararını biliyorum bu konu hakkında yazmayın adam diyoki 16 yaşında cocuğa steriiod tavsiye ediyorsunuz boş boş konuşuyorlar

8. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Yahu tavsiye verdiğiniz eleman daha geçenlerde creatine yerine dbol alayım mı diye başlık açmış. Ne ifbb si ne pro card'ı kafayı peynir ekmekle mi yediniz siz? Kolay mı o işler?

Bu forumdan kaç tane ifbb şampiyonu çıktı bugüne kadar genç yaşta? O noktaya gelecek adam forumda ne kürü yapayım diye mi sorar?

Sent from my iPhone using Tapatalk

technical1967, seeyouagain, angilonit ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    Burda forumdan soracak ogrenecek arastiracak karar verecek yola cikacak

O isler kolay degil kolay olan 16-18 yasinda cocuklara azar ayar cekip tepki alincada mental vs demek daha kolay..

Ne yapacak baska charles glassla golds gym de mi calismaya baslayacak.

10. Flex_Lewis

Flex_Lewis Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İzmir
    Dostum bu hesabı bir arkadaşım daha kullanıyor o açmış
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Mart 2016 ---
    Boş insan bu forumdan İfbb sporcusu çıkmadı ama çikamazmi benim hocam yok yada beni yönlendirecek birisi yok ah bide sizin gibiler olmasa daha iyi olur

11. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Pembe rüyalara devam. Burada sorup yol çizecek sonra şampiyon olacak di mi? Yani reşit bile olmayan bir çocuk, tüm hayatını etkileyecek kararları forumda ne olduğu belli olmayan üç beş kişinin lafıyla verecek öyle mi?

Tabi.

Peki bir de şöyle yapalım. Biz bu çocukların hevesini, gazını iyice körükleyelim. Vur abicim ne olcak sen pro olcaksın diyelim. 500 test 600 bolde 30 dbol dayayalım. Roid satanların cebi dolsun işler yürüsün. Böyle nasıl?

Sent from my iPhone using Tapatalk

technical1967 ve octeniskrup bunu beğendi.
  12. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    Dostum kimse kimseye pro olacaksin demiyor,sampiyon olacaksin da demiyor,o dedigin mglari da onermiyor..

Tum hayatini etkileyecek derken isin realitesinden gidelim Turkiyede yuzlerce steroid kullanan musabik sporcu geldi gecti,kimin hayati karardi?

Su ana kadar olen bir sporcu var o da steroidden degil tarim ilacindan maalesef oldu.

"Forumda ne oldugu belli olmayan " derken,benim adim ortada resmimde ortada,sanirim kendinden bahsediyorsun..

13. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Once uslubunu sonra fizigini gelistirmeli bence insan,16 yasinda cocuk mu mahalle dayisi mi belli degil

14. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - 'Doping ve Hormonlar Bölümü'ne girmek ve paylaşım yapmak için üye yaşı en az 18 olmalıdır.

BodyForumTR.com sitesi Steroid/Doping kullanımına karşıdır!

Doktor kontrolünde olmayan steroid (ilaç) kullanımı kanser, kısırlık, jinekomasti (kadınımsı meme görünümü), kellik gibi bir çok ciddi sağlık problemlerine neden olabilir. Size tavsiyemiz; aşağıdaki öneriyi dikkate almanızdır.

-Steroid (ilaç) kullanmadan, doğru antrenman ve beslenme programlarıyla istediğiniz vücut seviyesine, kas ölçülerine ulaşabilirsiniz. Antrenman ve beslenme ile ilgili başlıklarımız aşağıdaki linktedir.

https://www.bodyforumtr.com/threads/bodyforumtr-kullanım-kılavuzu.79035/

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

hasanateş bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş