Testesteron/Jinekomasti

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve turgut001 tarafından 27 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. turgut001

turgut001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben 88 kilodan 73 kiloya sonrada kademeli olarak 65 e düştüm ama şöle bir sorunumvar göğüs ucumda genişleme oluyor sağ göğsümde daha baskın sadece çok az bir göğüs ucu var.Doktora gittim (Dahiliye) eliyle muayene etti birşey yok kilo alıp vermekten olmuştur dedi sonrada testeron testi yaptı (total testesteron) seviyemde 431.78 ng/dL normal değerler(241-821 arası) vücud geliştir geçecektir dedi.şöle birşey daha var jinekomasti sorunlu fotoğraflara baktım kadın göğsü gibi ama bnmki öle değil çok az ama rahatsız oluyorum.bu arada 73 kiloya indiğimde gayet iyiydi böle bir problem yoktu 66 ya düştüm 3 kilo alıp 65 e düşünce böle bir sorun oldu sizcee horman değerlerim normalmidir? barfiks çeksem geçermi?

2. Sercyy

Sercyy Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    hormon değerin normal

3. turgut001

turgut001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hormanlarım normalse jinekomasti değil o zaman öylemi?

4. turgut001

turgut001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kimse neden yorum yapmıyor?

5. ''KaaN''

''KaaN'' Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    spor yapıyormusun ? yani vg veya fitness yapıyormusun yoksa sadece kardiyo yaparak mı kilo verdin eger vg vs yapmıyorsan sınav ve mekik cekmeni tavsiye ederim ozellikle sınav senin sorununu cozucektir gogusler sekillenir bir sorun kalmaz diye dusunuyorum tabi gormeden cokta bisey soylenmıyor ama dedigin gibiyse sıkıntı olmıcaktır

6. turgut001

turgut001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır spor yapmadan verdim.en yakın zamanda resim yollayacağım.yorumunuz için teşekkürler

7. denizzz

denizzz Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    kardeşim resimlerini koy ayrıntılı olarak ben sana üç aşağı beş yukarı ne olduğunu söyleyeyim. Kesin teşhis sadece ultrasonla konur bu arada, doktorun da sallamış olabilir yani. Ayrıca testo sonucun şuan normal olabilir ama daha önceden sorunlar olmuş ve gyno da o zaman gelişmiş olabilir. Gynoyu asıl olarak prolaktin hormonu yapıyor, kadınlarda da memeyi yapan sistem aynı zaten.

8. turgut001

turgut001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  9. ömerken

ömerken Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu konudaki en iyi cvbı doktorların vereceği kesin. eğer doktorun böyle birşey yok diyorsa üzerinde çok durma. şeklen bir rahatsizlık hissediyorsan en yakın spor salonuna gidip düzenli spor yapma başla. emin ol o rahatsızlığından eser kalmaz.
    bence sorunun aşırı kilo alıp vermendir.

10. trader223

trader223 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu
    bence bi sorun yok :) vücut geliştirmeye başlamanız iyi olur bu şekilde göğüslerinizde şekile giricektir.

İyi günler

11. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    buna jinekomasti demekte ne derece dogrudur bilemem ama pubertede ortaya cıkan olaylardan biri kiloluyken fark edilmemiş daha sonra altındaki yağ gidince orası ön plana çıkmış diyebiliriz...

12. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    yag kutlesinden cok kas kutlesine odaklanman lazim bence, ozellikle yag oranindan once kas oranina onem ver ,Yani kas kutlesini artir, sen bi deri bi kemikte olsan sanki sarkik duracakmis gibi duruyorsun, Bunun sebebi de resimlerden acik bi sekilde goruluyor, Kas oranin cok az. Benim gorduklerim bunlar.

Sayfayı Paylaş