Testesteron fazlaligi yardim!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Enes6094 tarafından 30 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Demek sen yürüyen bir testesteronsun hee dostum . Allah iyiliğini versin :D

Enes6094 bunu beğendi.
  2. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    siz ne kürüne girdiniz? ben deca-danabol kürüne girmeyi düşünüyorum. Fakat sonrası pct beni korkutuyor. Pregnyl kısırlık yapıyor diyorlar. Hacim istediğim için girmek istiyorum(saf kas kütlesi). Bu arada bende endomorfum. yağ kütlesini istediğim zaman rahatça alabiliyorum fakat biraz zor veriyorum.

3. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Testo propinat winstrol 12 hafta kullandım...Çok faydasını gördüm endomorf olarak...Deca bence ekto olupta kilo artışı kazanamayanlara giden bir roid...Endomorfları balona çevirecek kadar su ve kilo yapan etkide...Deca dick etkisini hiç saymıyorum...Pct korkulacak bir şey değil sadece uygun şekilde yapmak lazım...Yok pregnyl kısırlak yapmıyor tam tersine kısırlık tedavisinde kullanılıyor...Ben de yeni kürüme başladım sustanon+ tren acetat belki son dört hafta winstrol...

4. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    Bende primo kürüne girmeyi düşünüyordum ilk olarak fakat eklem ağrılarım var diye decaya yönlendim. İlk kürümü decayla yapmayı düşünüyorum. Prengnylin kısırlık yapmadığını öğrenmem iyi oldu. Son olarak siz steroidi nerden temin ettiniz? nereyi önerirsiniz ve hangi markaları?

5. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    İnternetten tut bilindik şahıslardan veya salondaki hocandan temin edebilirsin...Ben eczane sustanonu aldım...Eklem ağrıları için sırf deca kullanmak bence doğru değil...E2 yi kürdeyken fazla düşürmezsen ve condotrin sülfat-msm tabletleri var onlardan kullanırsan çok faydalı olacağına eminim...Pregnyl kısırlık yapması için çok yüksek dozlarda ve uzun süreli kullanmak gerekli...Testislerdeki testo üreten hücrelerin zarar görmesi için 10000-20000 iü gibi dozları tek seferde almak gerekir...Biz zaten hiçbir şekilde böyle bir pct yapmıyoruz...Marka konusunda çok fazla bir şey söyleyemem...Sağlam ve dozunda çalışan her markayı kullanabilirsin...İlla şu olacak diye bir şey yok...Ama bilindik ve sahtesi olmayan markaları tercih etmek mantıklı olandır...Bu işlerle ilgili arkadaşlar sana özelden ulaşırlar istersen belirt...

6. husocan07

husocan07 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Primobolan kürü derken sadece primo kullanmayacaksın demi
    Sonra decayla yapıcam kürü demişsin onuda sadece deca kullanmayacaksındır herhalde

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

utkux54 bunu beğendi.
  7. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    yok sadece deca veya primo değil
    testo enanthate,deca,dianabol şeklinde 12-16 haftalık bir küre girmeyi düşünüyorum. Pct konusunda sıkıntılarım vardı onuda giderdim.
    Cevap için teşekkürler. Ulaşırlarsa iyi olur aslında.

Sayfayı Paylaş