Termos - Yumurta_?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve zHeMpa tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Selamlar
    Öncelikle idmanlık durumumu konusunda açıklama yapayım.
    Yaklaşık 1 aydır idman yapmıyorum, dinlenmedeyim. Biraz uzun bir dinlenme oldu fakat neredeyse 1 seneder doğru düzgün ara vermiyordum. Derslerde bitince resmen kenara çekildim 1 aydır.

Tekrar devam edicem fakat antremanlara başlamadan önce merak ettiğim bir konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ekonomik durumum iyi değil. Genelde antreman dönemlerimde sabahları yulafla 4-5 yumurta ile başlardım ve akşamlarıda yine antremandan sonra yulaf ve 4 yumurta ile bitirirdim. Öğle yemeği ve ara öğünler hariç. Tabiki birde yulaf yumurta tarifinin içinde (100-150gr kaşar peyniri ve evde bulunursada 50gr felan sucuk ekliyorum hemen içine yoksa hiç çekilmiyor hergün bu tarif)

Sormak istediğim konu ise, hadi sabahları geçtim fakat akşamlarıda idmanlardan sonra bu tarifi hazırlamaktan çok usanıyorum. Onun yerine şu bardak termoslar varya küçük idmandan önce 4-5yumurta beyazı ve sütü mikserden geçirdikten sonra soğuk birşekilde hatta içine buzda atabilirim, termos bardağa koyum idmanda yanıma getirsem ve idman biter bitmez tüketsem öyle bir rahatlayacağım ki... Zamandan da tasarruf etmiş olacağım.

Termos yumurtayı bozar mı?(2 - 2.30 saat)

2. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bir bilgisi olan yokmu acep arkadaşlar? Yazı biraz uzun olmuş ondan mı okunmadı ki ne?
    =))

3. anil529

anil529 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bence olabilir sonucta ıcındekı proteini almak amac hatta soguk oldugu ıcın aksine sogukta ıcındekılerı tamamen koruyadabılır:D

Sayfayı Paylaş