Termojenik yağ yakıcı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve heril tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. heril

heril Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    16 yaşındayım daha önce weider 1800 l carnitin kullandım.Orta dereceli bir fayda gördüm.1 haziranda diyete başladım 91 kg dan 88 kılograma düştüm.Şimdi düşüş yavaşladı.Şimdi termojenik yağ yakımı almak istiyorum diyetle birlikte.Ancak bu yaşımda çok zararı olurmu emın değilim sizce alayımmı ?
    Kilo 88
    Boy:1.87 cm
    2senedir bb yapıyorum

2. ALİSTANBUL

ALİSTANBUL Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    termojenik yağ yakıcıların içeriğindeki formüllerin çoğu bitkisel. tabiki ne derece kimyasalları var bilemem . l carnitine etkili ürünler termojenik yağ yakıcılarında öyle oldugunu düsünüyorum . ancak kardiyonu gözden gecirebilirsin bence supplementini değiştirmeden önce.

3. heril

heril Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    hit cardio yapıyorum antremandan sonra protein tozu + bcaa atıyorum 30 dk ara sonra hit cardio yapıyorum 15 dakika 4 gün yapıyorum.L-carnite bitmek üzere 3 tüp kaldı zaten.Cardio da neyi değiştirebilirim ?

4. ALİSTANBUL

ALİSTANBUL Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    cardio şeklini bilmedigim için söyledim verim alıyorsan devam . sadece weider gibi kaliteli bir markanın l carnitinini kullanıyorsun ve düşüş oldugunu söyledin ondan ötürü söyledim . termojenik yağ yakıcı almayı düsünüyorsanda icindeki kimyasalları tabiki bilmiorum . ancak bununda dısında zararlı olacagını düsünmüorum

5. heril

heril Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Düşük dozda denemeyi planlıyorum yavaş yavaş yükseltirim.Kötü hissedersek çöpe atarız yapacak bir şey yok :D.Teşekkürler

Sayfayı Paylaş