Termojenik Yağ Yakıcı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Condier Dagnir tarafından 13 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Condier Dagnir

Condier Dagnir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 4-5 aydır spor yapıyordum.Son 1 aydır sporu bazı sebeplerden dolayı kesmek zorunda kaldım.Haftaya p90x gibi bir program ile yeniden başlamayı düşünüyorum.Evde tüm aletlerim hazır.Supplement olarak Optimum whey gold protein tozum,weiner creatin var.Ayrıca yağ yakıcı almak istiyorum çünkü şu an ki durumum tam bir skinny fat.Ancak korkularım var.Kesinlikle ölçüsünde kullanıp bol bol su içicem fakat genel olarak termojenik yağ yakıcılara karşı bir korku var.Ne yapmalıyım? p90x ile birlikte ağır gelebilir mi? Bu kadar endişelenmemin sebebi zaten spor esnasında çooooook fazla terliyorum.Çoğu kişi yüzünü mü yıkadın tarzı soruyor o derece. Kullanmama gerek yok belki ama 1 ay bile olsa ürünü denemek istiyorum. Yeter ki benim açımdan bir sorun olmasın..

2 farklı yere açtım bu yüzden özür dilerim fakat ikisine de uyuyordu.

2. rd2a

rd2a Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara
    Değerli üyemiz;

Bekleme süresini ihlal edip ilgili kural maddelerini ihlal ederek özellikle başka bir bölüme başlık açtığınız için başlığınız içeriğine bakılmaksısın kilitlenmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş