Termojenik Yağ Yakıcı Korkum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Condier Dagnir tarafından 13 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Condier Dagnir

Condier Dagnir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 4-5 aydır spor yapıyordum.Son 1 aydır sporu bazı sebeplerden dolayı kesmek zorunda kaldım.Haftaya p90x gibi bir program ile yeniden başlamayı düşünüyorum.Evde tüm aletlerim hazır.Supplement olarak Optimum whey gold protein tozum,weiner creatin var.Ayrıca yağ yakıcı almak istiyorum çünkü şu an ki durumum tam bir skinny fat.Ancak korkularım var.Kesinlikle ölçüsünde kullanıp bol bol su içicem fakat genel olarak termojenik yağ yakıcılara karşı bir korku var.Ne yapmalıyım? p90x ile birlikte ağır gelebilir mi? Bu kadar endişelenmemin sebebi zaten spor esnasında çooooook fazla terliyorum.Çoğu kişi yüzünü mü yıkadın tarzı soruyor o derece. Kullanmama gerek yok belki ama 1 ay bile olsa ürünü denemek istiyorum. Yeter ki benim açımdan bir sorun olmasın..

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Termojenik kullanmış biri olarak şöyle söyliyim hepsi birbirine yakın tarzda supplementler üretip yağ yakımını sağlamaya çalışıyor.Tiroid hormonu üstünden , verdiği enerji açığıyla bir tık kalp ritmi artışı sağlayarak , tokluk hissi oluşturarak , bunları doğal yolla oluşturamazsın ama psikolojik olarak belli kaloride kalırsan doğru beslenmeyi yaparsan açlık hissini yaşar ama yemezsin , enerji açığına gelince buda şöyle bişey aslında termojenik bize bu işi hızlandırmayı vaad ediyor sen normalde 30dakika kardioda yağ yakıyorsan termojenik gün içerisnide hem psikolojik hemde verdiği maddelerin uyarıcılığı sebebiyle biraz metabolizma artarak antreman performansı artıyor buda noluyor kalori yakması oluşturuyor.Bunuda enerji açığı olarakta değilde antremanında bir ekstremle karşılayabilirsin ama buna kararlılık,azim gerekliliği yüksek bir kişi gerekli , kardiyo biraz sıkıcı geliyor bana mesela.Tiroid hormonuna gelince onu doğal yollu :D kullanabileceğimizi düşünmüyorum.
    Anlıycağınız termojenikten korkulcak birşey yok , dozajı söylenilende kullanırsanız işinizi hızlandırır , yağ yakımınızı yani.Ama kreatin+termojenik ikilisini bende kullandım.Termojeniklerin bazılarının su atıcı özelliği var bir yerden kaslarda su toplanma olayı olurken , biryerde atım derken biraz kilo düşmede sıkıntı olabilir ama yağ oranı düşüceğini düşünüyorum.Çünkü bende kreatini her zaman kullanıma onaylı bakıyorum.Termojenikten korkmayın kullanabilirsiniz , kalp rahatsızlığınız yoksa tabi ki...

Sayfayı Paylaş