Terleme ve kalp

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Bureaucracy tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    arkadaşlar merhaba.benim sorunum aşırı terleme ve kalp ile ilgili.bu aralar çalışırken ya da evde otururken aşırı terliyorum.otururken durup duruken terliyorum.spordada aynı şekilde.spora başlar başlamaz çok fazla terliyorum.kalbimde çalışırken çok fazla atıyor.bu sporda yeni değilim.1.5 yıldır uğraşıyorum.ama bu sene supplementleri biraz artırdım.acaba biraz ağır mı geldi diorum?kullandığım supplementler nitro-tech bsn true mass ve l-glutamine.nitroyu 2 ölçcek alıorum.bsn ise 3 ölçek.bu konuda bir bilginiz varsa lütfen yardımcı olun.

2. lynx_engin

lynx_engin Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    aynı sorun bendede oluyo özellikle ders dinlerken bi anda ateş basıyo terliyorum sonra geçiyo antreman yaparkende bazen bi anda cok terliyorum bunalıyorum ama supplementlerden olucağını sanmıyorum bureaucracy

3. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    neden oluyor acaba.benim son 2 günde kalbimde ağrıyor.acaba ağırlık kaldırırken nefesimi iyi ayarlıyamadım mı diye düşünüyorum.terleme zaten hatsafhada çok fazla terliyorum.senin dediğin gibi bir anda ter boşanıyor sonra geçiyor bende anlamadım.açıkçası tırsıyorum bugün ara verdim gitmicem spora.

4. lynx_engin

lynx_engin Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    ustaların yorumlarından öğrencez artık

5. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    evet.hocalarımız yardım ederse çok iyi olur.sağlık bu çünkü şakaya gelmiyor...

Sayfayı Paylaş