Tendinit sorunu

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Ahmet Sami tarafından 5 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ahmet Sami

Ahmet Sami Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    S.a forum sakinleri
    Öncelikle 4aylık bir spor geçmişim var ama son 2 3 haftadır omuzumdan şikayetçiydim doktora gittim omuzunda kas iltihaplanması tıbbi adı tendinit diye bir teşhis koydu 1 aylık istirahat dedi dolgit ve etorfol verdi kısacası şu ki sabırsız biri olarak antrenman yapmadan duramıyorum bu istirahat süresince ne tür antrenman yapabilirim cevaplarınızı bekşiyorum teşekkürler .
    İyi günler sporla ve sağlıcakla kalın,

2. sthammer

sthammer Guest

1 ay dinlendir.. sakatligin ilerleme ihtimali daha kotu, pis sakatlik..chondurax ya da glucogel pomad da kullanabilirsin glukozamin olarak..1 ay sonra da her antrenman öncesi hafif agirliklarla rotator cuff egzersizleri yap ve agir kilo pressler, enseye press, upright row, triceps dips gibi hareketlerden uzak dur..

3. Ahmet Sami

Ahmet Sami Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    @sthammer önerilerin için sağol yavaş yavaş kafamda birşeyler sekillenmeye başladı , peki bu dinlenme süresi lavanta tarzı losyonlarla masaj işe yarar mı ?

4. sthammer

sthammer Guest

1.5 hafta önce bende sol kolumu kaldiramiyordum acidan omzumun yukarsina.. dinlendirdikce ve chondurax jel surdukce agri azaldi.. gece yatmadan surulurse daha etkili bu tip kremler.. dolgit muadili rantudil tablet kullanmistim ancak epey yan etki yapinca biraktim.. glukozamin bitince dolgit kullanicam bir muddet..

5. Ahmet Sami

Ahmet Sami Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende condurax jel mi kullanıyım yoksa dolgit krem var onla mı devam ediyim kardeşim sanada biraz çok soru sordum ya nasrettn hoca misali düşenin halinden düşen anlar

6. sthammer

sthammer Guest

Dolgit bitince chondurax a gecersin .. doktorun recetesini uygula.. iltihap giderici sonucta ve glukozaminle farklilar..

7. enescnk

enescnk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Subattan bu yana tendinitle basim belada kardesim tam 7 aydir cok iyi dinlendir antreman yapmadan duramiyorum hirsindsn vazgec ve hicbir zaman gecti diye bodoslama dalma yoksa benim gibi pskolojin bozulur uykularin haram olur bi anda daha cok ilerletip farkina bile varmazsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş