Tempoya yeni girecegim

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve Mertseven tarafından 3 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Mertseven

Mertseven Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar,abiler;
    Ben spora basliyali ortalama 2 ay oldu 2 aydan sonra supplament alin dedi vucudu topladim once 1 aya yakin sonra dumbelle yapabildigim kadar dumbelle calistim dumbell press dir biceps dir omuzdur vs. simdi spor salonuna yazildim gidiyorum 1 haftadir supplament alicam ne almam gerek herkes farkli.bisey diyor biri ucuz alma biseye yaramaz biri pahali alma daha hazir degilsin diyor sizce ne almaliyim butce 250 civari
    Boy:1.75
    Kilo:75
    Bide on kollarim 36.5 37 santim cok cabuk sisti ,vucuduma gore cok onde dedi arkadasim kotumu ne yapmam gerek

2. Can Emre Arslan

Can Emre Arslan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Kolların 36-37 cm ise Maşallahın var =) 1 haftadır gidiyorum diyosun bence protein tozu için henüz erken şöyle 1,5 ay civarı normal sporunu yap vücudun bi otursun , daha sonra kullanmanı tavsiye ederim yok illa alıcam diyosanda iyice analiz yap kafana yatan tozu al kullan.Hiç kimse sana en iyi protein tozu şudur,budur diye bişey diyemez , sadece tecrübeler anlatılır.Her ürün tüm vücutlarda aynı etkiyi göstermeyebilir.bunu yaşayarak tecrübe ediceksin.

3. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Hic bir sey alma parani kirmizi et, yumurta vs ye yatir..

Sayfayı Paylaş