Temel Hareketler

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mitnick tarafından 21 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mitnick

mitnick Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben bu forumda ve dolayısıyla bb sporunda oldukça yeniyim :) Forumda bir hayli aradım açıkçası ancak benim gibi tecrübesizler için çok karışık terimler var :)

Öğrenmek istediğim şey şu alman hacim kazanma yönteminde temel hareketlerden bahsedilmiş ancak ben bu temel hareketleri çözemedim. Acaba bölgeler için hangi hareketler temel niteliğinde.

Sizden ricam sade bir şekilde isimlerini ve hangi bölgeler için temel hareket olduklarını yazabilir misiniz?

2. OVERPAC

OVERPAC Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Forumu okuyupta görmemen imkansız,,kendini zorlamalısın,ısın,fazla yüklenme,oku
    yeni olduğun için ilk ay kasları ısındırma ve genel güç kazanma ayıdır,her kas grubu için bacak ve sırt için bu aşamada bir tane yapsanda olur birer hareketle başla..

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş