Telefonum catladı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve abseto tarafından 4 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Başlıkta gözüktüğü gibi general mobile 4G telefonum 2 dakka önce 1 metre yüksekliktn dusup ekranı catladı :(
    Şimdilik birşey yok gibi sadece ekran gitti am yinede çok kötü ya ekranın yarısı gg oldu :( konunun amacı yok dertleşme sadece :D
    Eve gidiyorum şimdi bakalım nasıl acıklicam :D 1 hafta öncede kardeşimin telefonuna aynısı olmuştu :D moral gg

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    valla oluyor bunlar malesef. ben de 2 hafta önce düşürdüm , çatladı benimki de. tabi benim telefon dandik olduğundan dert etmiyorum. :D şu telefonların dışını kaymayan bi malzemeden yapsalar aslında , plastik kayıyor hep. :D

abseto bunu beğendi.
  3. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    aynen reis ya koşudan çıktım eve gitcem servis bekliyorum :D hani koşarken felan düşmez de servis gelince kalkarken elimden kaydı düştü :O bide şey yani 1 metreden düşünce çizilmez bile sandım bi baktım ekranın yarısı çatlak :D :D Allahtan baktım şimdi şarj sorunu ekran sorunu felan filan bişeyi yok :D
    bide telefon 700 tlye gelmişti yani kimine göre dandiktirde keşke daha dandik bişe olsaydı :D

Sayfayı Paylaş