Tekrarlayan Yağ Birikimi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cisco tarafından 7 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cisco

Cisco Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese selamlar.İsmim Anıl yaşım 26. Bundan 2 sene önce göğsümde biriken fazla yağları liposaction ile aldırmıştım.
    İşin aslı şu göğüslerimde büyüme vardı bende doktora gittim.Testler yapıldı ve ultrason çekildi.Doktor genel olarak erkek vucudunun yağları genelde ilk göbek kısmına biriktirip en son göğüse biriktirdiğini fakat benim vucudumun direk göğüse birikim yaptığını söyledi ve göğsümün içerisinde normal yağ dokusundan başka birşey olmadığını söyledi.Basit bir ameliyatla alabiliceklerini söyledi.
    Sonuç olarak liposaction ile yağlarım alındı.Ameliyattan çıktığımda herşey çok güzeldi fakat 6-7 ay sonra tekrar yağlanma başladı (Tabiki kilo almam en büyük etken oldu).
    Şimdi kendimce diyet yapıyorum. Boyum 1.73 kilom 72.Göbeğim çok olmamasına rağmen göğüslerimde çok fazla yağ birikimi var.
    Bunun için her gün en az yarım saat ip atlıyorum.
    (12x3) x3 olarak 3 farklı şınav tipi uyguluyorum
    (12x3) olarak mekik çekiyorum.
    Bunlar sonucunda sanırım 4-5 ay içerisinde sonuç alırım diye tahmin ediyorum.Fakat önebilceğiniz her hangi bir şey var mı ?

Teşekkürler.

2. Ufuk Kortag

Ufuk Kortag Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Makina Müh. Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    crossfit tarzı bir antrenman deneyebilirsin yani seni yıl boyunca sürekli fit ve yağsız tutacak şekilde , madem ilk göğüsler yağlanıyor o zaman ya çok temiz kilo alman lazım yada kilonu korumaya çalışacaksın , kolay gelsin.

3. Cisco

Cisco Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dediğinizi araştırıyorum.En son ölçtürdüğümde yağ oranım %18 di. Sanırım şuanda da aynı seviyelerdedir.
    Teşekkür ederim cevabınız için

4. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    En güzel tavsiye edeceğim şey, spora başlaman olabilir çünkü, bodybuilding sporu her derde devadır postür bozukluğu, jinekomasti,psikoloji gibi bütün sıkıntıları düzeltmeye yardımcı olan bir spor dalıdır dostum başlamanı tavsiye ederim..

Sayfayı Paylaş