Tekrardan Yeniden Başlayacağım Önerileriniz Lütfen

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve yerlidalton tarafından 22 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yerlidalton

yerlidalton Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Webmaster
    Yer:
    Kayseri
    Merhabalar saygı değer bodyforumtr ailesi, askerden geldikten sonra bir süre spor salonuna gittim ve işe başladığımdan bu zamana kadar uzun süredir gitmiyorum. Dün tekrardan yazıldım spor salonuna ama bu sefer oldukça azimli ve kararlı bir şekilde ilerlemek istiyorum. Geçmiş zamanda işsizlik ve ekonomik durumdan dolayı pek kafam rahat değildi, bunun sonucunda da konsantre olamıyordum maalesef.

Şimdi saygı değer üstadlar, benim sizlerden ricam ilk başta nasıl başlayabilirim? Hangi ürünleri almalıyım? Ve bu ürünleri nasıl kullanmalıyım?

Boyum 1.86 kilom 88 ama yağ oranım oldukça fazla imkanım olursa çarşamba günü de ölçtürmeyi hedefliyorum.

Herhangi bir önerileriniz var mı acaba?
    Teşekkür ederim
    Saygı ve Sevgilerimle

2. rahimgk

rahimgk Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    -
    Yer:
    ankara
    merhaba. öncelikle bu sporda gerekli olan ilk kriter azim ve kararlılıktır. bence şu etapta iyi bir amino asit sana yeterli olacaktır. yağ yakmak istiyorum diyorsan l carnitine kullanabilirsin. fakat kullanacağın takviyeler ancak hedeflerin doğrultusunda sana yardımcı olabilir. hedefler çok önemli. askerden geldikten sonra insan daha azimli olabiliyor. bende böyle olmuştu. başarılar...

3. yerlidalton

yerlidalton Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Webmaster
    Yer:
    Kayseri
    İlginizden dolayı öncelikle çok teşekkür ediyorum, sağ olun var olun. Ben bunu almayı düşünüyordum; https://www.supplementler.com/urun/olimp-protein-amino-kombinasyonu-5866
    Düşündüğüm şekilde mi alayım? Yoksa; https://www.supplementler.com/urun/olimp-whey-protein-l-carnitine-kombinasyonu-5868 bu şekilde mi alayım hocam? Bana bir kombin lazım açıkçası, azim, istikrar ve çaba olacak/olmalı. Dediğim gibi geçmiş zamanda ekonomik sıkıntılarımdan dolayı çekiniyordum. Şimdi şükür çalışıyorum ve hayatımı bir düzene koydum, yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Saygı ve Sevgilerimle
    Tevfik AKTUNÇ

4. rahimgk

rahimgk Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    -
    Yer:
    ankara