tekrardan başlıyorum sorularım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve oguzkyy tarafından 28 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. oguzkyy

oguzkyy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    abilerim 18 yaşıma girdim boyun 1.89 civarı kilom 77 çokda olmasada zayıf duruyorum yazın yattıgım paso yedigim için göbekde hafifden çıktı gibi 1 hafta içinde spora başlayacam haftada 4 gün gidiyorum öncedende bi 3 4 ay gittim ama sınav zamanı bıraktım şimdi tekrar yapıcam antreman programım iyi zorluyor baya kasları hissederek yapıyorum antremandan önce koşuda yapıyorum çok olmamak kaydıyla ama şu beslenmeyi yapamıyorum yeterli proteinin alamıyorum tozada başvurmak istemiyorum ama dershane oldugundan ogle yemegınde tavuk gögsü vs yiyemiyorum bu beslenme işini nasıl halletmem gerekli? antremandan önce yada sonra şunları yiyip içersen faydalı olur dediginiz besinler var mı ? gelişim oluyordu haltere 20 kg ile başlayıp 3 ay sonra 40a çıkmıştım şimdi 30 ile başlamayı düşünüyorum. alt gögüs sorunum var gögsüm şişik duruyor fakat alt gögüs biraz zayıf hafif sarkıyor ama yatarak ve egık halter yaptıktan sonra alt gögüs için bi abi başım aşagıda ayaklar yuka
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Ağustos 2014 ---
    yanlışlıkla iki tane konu açtım bunu silerseniz sevinirim kusura bakmayın

Son düzenleme: 28 Ağustos 2014

Sayfayı Paylaş