Tekrar Kickbox a başlıcam Yardım.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve By_DoMiNo tarafından 19 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. By_DoMiNo

By_DoMiNo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar Kickbox a ramazan dolayısıyla ara verdim. İşlerin yoğunluğu nedeniyle felan henüz başlayamadım. Yarın Kısmet Olursa Tekrar antenmanlara başlıyacağım.. Şimdi ramazan ve sonrasındaki boşluk döneminde biraz kilo aldım. Göğüs kısımlarımda yağlanma ve yuvarlaklaşma oldu. Karın bölgemde özellikle alt karın bölgesinde ufak bi cıkıntı oldu. Cok değil ama Eski Dar kıyafetlerimde belli oluyor.

Elimde Multipower İn CLA sı ve L-carnite liquid 1500 mg Sıvı olanı var. Bununla beraber Evde 5 kiloluk 2 adet dambıl ve 12 lik demir 5 er kiloluk ağırlıklarıyla toplamda 22 küsür kiloya tekabül eden halterim var. Aldığım Kilolar Genelde Meslegimden ötürü Ve ramazandan sonra düzensiz olan uyku ve uyanma saatlerim nedeniyle oldu. Meslegim de Muhasebecilik bunuda ayrıca parantez içerisinde belirteyim. Sürekli oturmak durumunda oldugumuz bir meslek. Ramazandan Önce yani Kickbox u bırakmadan önce nizamı 40 şınav 200 mekik çekiyordum. Şimdilerde %35 düşüş var bu oranlarda..

Kafamdaki Plan, Normal Öğünlerimden yarım saat önce 1 adet Cla kapsül almak ve antrenmanlarda L-carnitin de kullanmak. Alttaki Mekik aletini eve almayı düşünüyorum. 1 er gün arayla 200-300 Arası Mekik ve Normal Body Builddeki Tarz araya 1 gün Omuz 1 GÜn Göğüs 1 GÜn sırt Tarzı Antrenmanlar Sokarak bir yapılaşım düşünüyorum. Şimdi bana yemek olarak calorisi düşük besinlerle beslenmelisin diyenler olabilir. Zaten yediklerime dikkat ederim. Ama antrenmanı bırakınca ve evde otur işte otur tarzı olunca biraz yağlandım Malesef..

Vel-Asıl Kelam Anlatmak istedigim şudur arkadaşlar. Uluslar arası Şampiyonalara katılan Sporcular Tartıya gircekleri zaman Kilo vermek için Sahuna eşortman kullanırlar. Gece gündüz sahuna eşortman ile gezerler ve koşuya çıkarlar. Bu şekilde istedikleri kiloya inip tartıda istedikleri klasmana girerler. İstedikleri dedigimden kasıt 5kg+/- dir yani. Benim yapmayı planladığım olay. Alttaki mekik sehpasına ek olarak 1 de sahuna eşortman almak. Antrenmanın olmadığı günler Evde onu kullanmak gece yatarken kullanmak. Cla+L-carnitin 2 lisinden faydalanmak ve normal kickbox antrenmanı. Sanırım bu şekilde ilk 1 ay vucudum bayağı bir sıkılaşır diye düşünüyorum.

Bir Mİktarda Beslenme tarzımdan bahsetmek istiyorum.Sabah kahvaltımda 3 adet haşlanmış yumurta 1-2 dilim ekmek şekersiz çay olur her zaman. Saat 10:00 gibi bir meyve tarzı bişeyler atıştırırım. Maksat metabolizma canlı kalsın. Öglen yemeginde Normal olarak beslenirim. Karbonhidrat Olarak zaten yarım ekmek veya 3 çeyrek ekmek yerim. Bu da öglen yemegindeki karbonhidratımı karşılar sanırm. Akşam Yemeğimle Yattığım saat arasında 5 saat olur. Yani yatmadan 5+/- saat önce akşam yemegimi yemiş olurum. Akşam Karbonhidrat ağırlıklı beslenmem. Bu benim alışkanlık haline gelmiş olan Beslenme tarzımdır. Sık Sık Sabah ögünlerime yarım yaglı süt. Öglen yemeklerinede Tavuk Eti sokmaya özen gösteririm. Beslenme Tarzım Mükemmel olmasada İdeal gibime geliyor..

Fikirlerinizi düşünceleriniz bekliyorum arkadaşlar. Cla ve L-Carnitin elimde 1 er kutu var. Bu 2 sini sadece önümüzdeki 1 aylık programın içine sokmayı düşünüyorum. Daha sonra devam etmeyi pek düşünmüyorum. Ama bu programla ileriye dönük sıkı ve belirgin hatlara sahip bir vucuda da kavuşabilirim gibime geliyor.. Normalde Detaylara dikkat eden bir kişiliğim var. Daha çok yardımı dokunur diye bende derdimi detaylı bir şekilde sizlerle paylaştım. Umarım derdimi yeterince anlatabilmişimdir. Herkeze Şimdiden teşekkürler. İyi Forumlar..

Birde Arkadaşlar Son bir Ufak soru. Bu aleti İnternetten Değil de. Otoyol ile Cevizlibağdan Mertere giderken Sağ tarafta büyük bir Spor ürünleri satan yer var. Benzinliğe gelmeden sağ tarafta kalıyor. Bu Mekik sehpası Ve Sauna eşortmanı Ordan almayı düşünüyorum. Fiyat olarak pek bir fark olcağını zannetmiyorum. Olursa bile orasının daha ucuz olcağını düşünüyorum..

Sayfayı Paylaş