Tekrar body

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Villeneuve tarafından 20 Eylül 2005 başlatılmıştır.

1. Villeneuve

Villeneuve Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    body tekrar baslamak istiyorum despo sen resimleri gördün.Önce kosu yapmak istiyorum zayiflamak için.yeni basliycam kosularin süresi nekadar olmali ne kadar yeterli olur.daha sonrada salona baslamayi düsünüyorum haftada 3 gün olacak.iyimi olur.bide sunu soruyum ii hirs yaptim 1 yil boyunca body yapicam vücudu düzelticem diye ama bide düsünüyorum birakinca yine ayni seyler olmiycak mi yine vücut bozulmayacak mi simdiden sagolun.

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Ben resimlerini görmedim o yüzden yazdıklarından yola çıkarak konuşuyorum. Yağ yakmak için koşu iyi bir seçim, aynı zamanda yüksek tempoda bisiklet ve elliptical da aynı etkiyi sağlayacaktır. Cardio en az 20-25 en fazlada 45 dk olsun, tek seferde 45 dk sonrası kas yakımına dönebilir. İstenirse günde 2 seans 45 dk cardio yapılabilir, hırsına bağlı. Haftada 3 gün fena değil ama 4 gün daha ideal diye düşünüyorum. Bir yıl aralıksız salona gider ve düzgün beslenirsen bu süre zarfında iyi bir vücut elde edersin. Ama bırakınca tabiki eski haline dönmeye eğilimli olacak, ama bu bir haftada olacak bir olay değil. Vücut zamanla yıkılır. Buda büyük ölçüde vücut tipinle alakalı. O zaman herkes istediği vücuda sahip olana kadar çalışsın sonra ömrünün sonuna kadar yan gelip yatsın ;) Ama bir temel oluşturduktan sonra bunu korumak daha kolay, evde çalışarak bile yapabilirsin.

3. Villeneuve

Villeneuve Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    önce sağlık

body tekrar basycam demistim fakat daha önce bir doktora gitmek istiyorum hangi bölüme gitmem gerekiyor.yardimci olursaniz sevinirim.

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Niye doktora gitmek istiyorsun?

5. Villeneuve

Villeneuve Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    doktor

ben önceden kisa bir süre body yaptigimi söylemistim.vücudun yaglandigindan kilo aldigimdan ve gögüslerin sarktigindan.bahsetmistim.bu yüzden bir doktora görünüp daha saglikli bi sekilde bu sporu yapabilirim diye düsündüm.garipsemeyin ben sizin gibi prof. degilim.

6. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Re: doktor

Benim bildiğim kadarı ile burada hiç prof. yok merak etme ;) Bunun için doktora gitmene gerek yok (ha doktora gitmekten zarar gelmez tabi için rahat etmeyecekse git). Ama dediklerin senin vücut tipine sahip herkes için geçerlidir bence, sende özel bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Sayfayı Paylaş