tekrar, beslenme vs programım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 3mevsim tarafından 13 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. 3mevsim

3mevsim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 aydır vg yapıyorum. 175 boyundayım 60 kiloyum.

Her hareket için aynı tekrar mı kullanıyorsunuz?
    Tekrar sayısı belli bir seviyeye ulaştıktan sonra sabitleniyor mu?
    Aynı hareket içinde farklı setlerde farklı tekrar yaptığınız oluyor mu?

Şuanki programım:
    ısınma
    benchpress 25kilo 8 tekrardan 3 set
    benchpress gibi fakat gövde kısmı yukarıda (üst göğüs için) 23 kilo 8 tekrardan 3 set
    ismini bilmediğim bir hareket üstteki demiri geniş tutup enseme doğru çekiyorum (sırt için olduğunu söyledi hoca) bunda 6 tane (30 kilo) 8 8 4-6 yapıyorum
    military press galiba omuz için 10 kilo 6 tekrardan 3 set.
    sırt üstü yatıp iki yana kolları dik şekilde indirip kaldırıyorum. 3 kilolık 2 ağırlıkla 7 şerden 3 defa
    ayakta pazu çalışıyorum 75 kiloluk düz barla. 8 8 6-8 yapıyorum
    sonrada bacak için iki hareket yapıyorum. ön bacak ve arka bacak için. bunların sayısı ve tekrarı programda ne kadar yorulduğuma bağlı oluyor genelde.

Bunların yanında nitrofull mass'in karbonitrat tozunu kullanıyorum. Spor günü spordan önce sonra, dinlenme günü ise akşam yatmadan önce 500ml yağsız süte 1 çay bardağı katıp içiyorum.

Bana neler önerirsiniz. Birde ileride istemediğim bir vucuda sahip olmamak için dikkat etmem gerekenler nelerdir. Spor salonunda birkaç kişi görüyorum. Bazılarının kas kütlesi fazlasıyla var, fakat genel görünüşlerini sevmiyorum. Şu tip vucut yapısı yapmak için şöyle şöyle şu tip için şöyle şöyle gibi bir doküman var mı?

Teşekkürler

2. 3mevsim

3mevsim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konu güncel

Sayfayı Paylaş