Tekmenin tutulmasi

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve akinakinan tarafından 9 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Jubaven

Jubaven Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Mimar Adayı
    Arkadaşım görüşlerine tamamen katılıyorum sporun yaşı yok diyeceklerimin aynısını demişsin ilave olarak tavsiyem bir spor branşını yaparken diğerine yönelme sonuna kadar ilerle...

2. akinakinan

akinakinan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşım artık hiçbir şeyin anlamı kalmadı maalesef annem derslerine önem vermediği surece sana birşey yok dedi 1 2 ay derslerimi gozlemlicek ama ben beklemek istemiom

3. akinakinan

akinakinan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Judo sıkıcı bir ara heveslendiydim ama

4. Furkan Yavuzhan Gündoğdu

Furkan Yavuzhan Gündoğdu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    ayağını tutarsa o seni düşürmeye çalışacak(kb da teknikleri vardır) senin yapman gereken şey o seni düşürene kadar suratına yumruk atman,diğer ayakla tekme atılmaz bunu söyleyenler hiçbirşey bilmiyor demektir(3 arkadaşa aldırma yani),rakip tekmeni tuttuğunda diğer ayağınla tekme atamazsın onuda tutarsa seni kaldırıp yukarı yere vurur o zamanda senin için kötü olur kardeşim,yani o seni düşürene kadar sen ona yumruk atacaksın başka çaresi yok bu işin,tekme tutulursa eğer işler böyle,o şekildeykende ayakla ilgili hiçbirşey yapamazsın,sıradan antrenman yapmayan biri tutamaz ki demişsiniz arkadaşım merak etme tutar,jubaven e cevap:tutar kardeşim seninle aynı hızdaysa ama sende haklısın

Sayfayı Paylaş