Tecrübelilerin Bilgi Paylaşmasını İstiyorum ve Önerileriniz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mothermonster tarafından 3 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mothermonster

mothermonster Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    17 yaşındayım 1.78 1 sene olacak 25 kilo verdim 25 kilo verirken spor çok çok az yaptım şu an spor salonuna gidiyorum sizden sporda ne yaparsam daha çabuk kilo veririm yazarsanız sevinirim ve size yediklerimi söyleyeceğim size fazlamı değil mi ve vücudumun resmi amacım kilo verip sıkılaşmak istiyorum
    Günde 3 litre su içiyorum bunda taviz vermiyorum kendime Spora gitmeden önce ya Şeftali yiyorum yada 2 tane kayası yiyorum

VÜCUT : emAl.jpg (2448 x 3264 pixels)
    gC8G.jpg (2448 x 3264 pixels)
    SABAH : 2 dilim ekmek yiyorum 1 dilimine kesinlikle az yağ ve bal sürüyorum yumurta yiyorum salatalık domates
    ÖĞLEN : Acıkırsam yiyorum Acıktığımdada form müsli yiyorum
    AKŞAM YEMEĞİM : OMHxE.jpg (2448 x 3264 pixels) yanında salata ve yoğurt yedim ekmek hiç yemiyorum akşam yemeklerinde

ANTREMAN : 20 dk koşu bandı, bisiklet, eliptik bisiklet, bunları 5 dk koşu bandı 5 dk bisiklet 5 dk eliptik bisiklet yaparak hepsini 20 dk ya tamamlıyorum isimlerini bilmiyorum ama yana dönüyorum yanlarımı eritmek için ve düz duruyorum ellerimle sağa sola eğiliyorum dik şekilde ve 15 kiloyu geçmemek kaydıyla ağırlık çalışıyorum hepsinden 100 tane başlayalı 2 gün oldu

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:40 ----------

şu anki kilom 91 Böyle bir vücudum olsun istiyorum yUnI6.jpg (500 x 373 pixels)

Vücut yapım aynımı acabı bu resimle ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:00 ----------

Şu anki kilom 91 ve şöyle bir vücut yapmak istiyorum yUnI6.jpg (500 x 373 pixels)
    bu resimdeki kaslıyla vücut yapım aynımı

Son düzenleme: 3 Haziran 2013
  2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!

Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmışmıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme
    ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi? .... vb..

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş