Tecrübeli kişilerden Tavsiye bekliyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ilkercetin tarafından 26 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ilkercetin

ilkercetin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Merhaba Arkadaşlar , öncelikle forumda yeniyim herkese kolay gelsin.
    B.b başlama amacım kilo alarak vücut hacimimi arttırmak. 1.70 ve 53 kiloyum. Şişmanlık kadar zayıflıkta gerçekten sıkıntılı bir durum. En basitinden kıyafet bulamıyorum bedenime göre. Giydiğim Tshirtleri dolduramıyorum. Psikolojik olarak çok etkiliyor. Salona başlayalı bir buçuk hafta oldu yaklaşık 1.4 kilo aldım gerçekten bu benim için mutluluk verici bir durum. Programımın haricinde biraz daha bacak çalışıyorum. Çoğu kişi kilo aldırıcıyı gereksiz olarak görüyor. Beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum elimden geldiğince. Kilo almamı hızlandıracak önereceğiniz Gainer var mı ? Protein değerleri yüksek gainerlar da varmış sanırım. Bana şuan için önerileriniz neler olacakdır ? Bu arada spor salonuna 3 aylık yazıldım. Hedefim 60-65 kilo.

İyi Forumlar..

2. ilkercetin

ilkercetin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Konu güncel arkadaşlar. Kilo aldırıcı tavsiyesi bekliyorum

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş