Tecrübeli, bilgili arkadaşlardan tavsiyede bulunmalarını rica ediyorum...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve koraycannn tarafından 9 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. koraycannn

koraycannn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ben bu sporu geçen sene 8 ay kadar yaptım ve bu süre zarfında 2 kutu protein bitirdim...Gerçekten nacizane iyi bir vücut yapmıştım..(boy; 1.90; kilo ;93).........Fakat yazın tekrar sporu bıraktım ve sigara , alkol vs derken tüm kütleyi kaybettim,, 84 kiloya falan düştüm...6 aydır hiç ağırlık kaldırmadım ve şimdi 2 haftadır tekrar başladım...Ben de her yeni başlayan gibi 3-4 ay beklemek durumuna mıyım supplement kullanmak için....

ayrıca proteinle beraber ne tavsiye edersiniz..ben creatin kullanmak istiyorum ama, gerçekten fayalı bir ürün mü .?.....hangi marka creatin önerirsiniz, en iyisi hangisidir ? weider , optimum, muscletech vs ....

bir de forumda şu supplement kısmında performans arttırıcılar falan var....ben zamanına bu sporu yaparken bunları hiç dymamuştım......bu performans arttırıcı ürünler body sporunda işe yarar mı ?....nedir , neyin nesidir?

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Bu kişinin genetiğine göre değişiyor. Kimi sporcular çok hızlı biçimde eski formlarını yakalayabiliyorlar , kimileri ise eski formunu yakalamak için birkaç ay çalışmak zorunda kalıyor. Sporu bıraktıktan sonra kaç ay geçti tam belirtmemişsin fakat bu sporu hiç yapmamış birisine nazaran avantajlı sayılırsın. Eğer vücudun fazla deformasyona uğramamış ise kas hafızası devreye girer ve vücudunu daha kısa zamanda toplayabilirsin. Performans durumuna göre birkaç ay sonra isteğe göre destek ürünlerini de kullanabilirsin.

3. koraycannn

koraycannn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    çok tşk ediyorum cevap verdiğiniz için...

evet dediğiniz gibi salonda 4-5 aydır bu spora başlayan arkadaşlara göre daha iyi ağırlık giriyorum.....6 aydır falan bu sprou bıraktım...ama kendimi bu süre zarfında sigara ve alkolle çok ihmal ettim..şimdi tekrar her şeye yeni baştan başlıyorum....

en işe yarayan, en çok tutulan creatin markası hangisidir onu da söyler misiniz?...

bir de bu performans arttırıcının creatinden farkı ne onu merak ediyorum...

ben 2 ürün kullanmak istiyorum...bana göre protein vazgeçilmez supplement , onun yanında en faydalı olabilecek ürün ne olabilir ?bana protein ile birlikte kombine yapılacak, en faydalı olacak ürün (creatin, glutamin, performans arttırıcı, amino vs ) söyler misin güzel kardeşim...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:59 ----------

kardeş ne kusur işledik ne yaptık bilmiyorum ,özelini engellemişsin bana..........biraz yardımcı olsayın ne kaybederdin bilmiyorum ama bari hayrına şu son sorularımı yanıtla....

1-) proteinle birlikte yapılacak en iyi kombine nedir....creatin diyor çevremdekiler...sizce glutamin, amino vs ürünlere göre daha etkili olabilir mi creatin...( hacim kütle yapmak istiyorum , kilo problemim yok )
    2-) bana bir creatin markası ve alışveriş yapacağım güvenilir bir site söyleyin size zahmet .............

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Tamam Koray Özelden cevaplıyorum sorunu . Yalnız site adı veremem forumda bu tür konular yasaktır.

5. koraycannn

koraycannn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hocam proteinle birlikte en iyi kombine ürün diyorum yanıt vermemişsin , creaitn markası diyorum yanıt vermemişsin.......ağzından cımbızla laf alıyoruz gözünü seveyim.....mesaj sayından ve foruma üye olma tarihinden vs anladığım kadarıyla bu spora gönül vermişsin...ne mutlu sana bu sporda bilgi ve tecrübe sahibisin.....ama böyle yeni başlayan insanlara daha içten yardımcı olsan ne güzel olur...ben şahsen çok bilgili ve tecrübeli olsam herkese yardımcı olmak isterim...yine de sağol ...

bu arada incele sor soruştur vs demişsin ama bu forumdan bir şey anlamadım çok karışık...özel mesajların yerini bile bulamadım...neyse iyi geceler ...

6. The Monument

The Monument Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Üsküp
    1) glutamine
    2) ultimate nutrition'in creatinini para durumum iyi olmadiginda aliyorum. diger turlu cell-tech tabii ki.

7. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
  8. koraycannn

koraycannn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    dostum sağol cevabın için.... cell-tech ne anlamadım hangi markanın , en iyi creatin o mu ? .....bu weider pure creatin var o nasıl?.....

sana göre glutamin , creatinden daha mı fazla iş görür....benim boy 1.90 kilom 84...kilo almak hacim yapmak hayvan gibi bir şey olmak istiyorum....kilo problemi olmuyor bende sıkıntı yok...creatin diyor herkes.....şimdi sen glutamin deyincek kafam karıştı ..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:16 ----------

http://www.hepsiburada.com/Liste/we...ils.aspx?productId=sporwe20&categoryId=354054

sonuç olarak şu creatin iyi mi ?......ya da bundan daha iyi önereceğiniz bir creatin var mı ? ......siz cevap verin ben de artık çıkıp gideyim , size zahmet ..

Sayfayı Paylaş