Tecrübeli arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve TheApexPredator tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. TheApexPredator

TheApexPredator Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İyi günler. Vücut geliştirme ile uğraşan bir kaç tanıdığıma merak ettiğim bir soru sordum ve cevapları ' Evet steroidli ' oldu. Merak ettiğim soru ise bu adamın vücudu steroidlimi ? Vücudu bana göre çok estetik diğer sporculara göre ancak diğer sporculardan çok aşırı büyük bir kas kütlesi farkı yok tam aksine boyuna göre zayıf bir kiloda. Evet arkadaşlar size soruyorum bu adamın vücudunda steroid var mı ? Ve böyle bir vücuda sahip olmak için nasıl bir antrenman, beslenme düzeni gerekli ? Yardımlarınız bekliyorum iyi günler .
    Bunlar da fotoğrafları :
    11178284_379287585596632_8131145039426163510_n.jpg 26_ORTO_11242008jg_0063.jpg randy_orton_body-other.jpg 10407968_431668000348337_5682138944441085918_n (1).jpg Randy-Orton.jpg new-style-tattoo.jpg 16574_10151856741763714_840606297_n.jpg

diez bunu beğendi.
  2. Atınç

Atınç Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Doğal yollarla gayet ulaşılabilir

Tolgahantt bunu beğendi.
  3. TheApexPredator

TheApexPredator Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Peki nasıl bir antrenman ve beslenme düzeni gerekli ? Diğer güreşçilere göre daha az kiloda üstelik boyu daha uzun ancak daha estetik ve iri bir vücudu var. Bu tür bir vücuda ulaşmak kaç yılımı alır ?

4. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Başlığın yeri doğru mu?bilmiyorum fakat doğal yolla ulaşılabilir.4-5 seneni alır.Allah ömür verirse de vardır bu süre önünde,gençsin daha.Bu 5 sene salonda ağırlıkları kaldırmakla değil,okumakla da desteklenmeli kardeşim.Formunda yapılmalı hareketler.Temel hareketler(deadlift,squat,bench press tarzı)sağlam yapılmalı özellikle.Büyük kas gruplarında negatifler çok önemsenmeli.Beslenmen keza temiz olmalı ve içerik bakımından protein ağırlıklı olmalı.Uykun düzenli olmalı.Yani yağ varsa yağları yak biraz,sonra ince bi kas yapısı oluştur yine de sana yeter.Unutma bu adamlar seneler ve yaşamlar harcıyor bu vücutlar için.Ekmek parası yani bu adamlar için bu konu.Sen zevk alarak yap,telaşlanma ne sürede olur vs diye.Bu spora saygın ve sevgin varsa 5 sene değil 2-3 senede varabilirsin belli yerlere kardeşim.Şimdiden başarılar.

5. snapro

snapro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    vay Randy Orton :D :D kendisi steroid kullanıyor gibi ama doğal yolla yapılabilecek bir vücut zyzz vücudu gibi steroidli ama doğal yollada yapılabilir.

6. TheApexPredator

TheApexPredator Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İdolümdür kendisi :D Hocam anlamadığım şu az kiloda boyuna göre, ince vücut tipi var diyor çoğu kişi zaten niçin steroid kullanıyor olabilir ?
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Mayıs 2015 ---
    Teşekkürler hocam. İnternette antrenman programı var kendime göre ayarlayıp devam ettirsem fayda sağlayabilir miyim ? Gerçekten böyle bir vücuda ulaşmak için yapmayacağım şey yok.

Son düzenleme: 3 Mayıs 2015
  7. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Mesaj içeriği 'Doping ve Hormonlar Bölümü'ne başlık açabilmek için yeterli görülmemiştir.

Açtığınız başlıktaki mesajınız, yönetim tarafından incelenmiş ve 'Doping ve Hormonlar Bölümü'nde yayımlanması için yetersiz görmüştür. Size tavsiyemiz; aşağıdaki önerileri dikkate almanızdır.

-Steroid (ilaç) kullanmadan, doğru antrenman ve beslenme programlarıyla istediğiniz vücut seviyesine, kas ölçülerine ulaşabilirsiniz. Antrenman ve beslenme ile ilgili başlıklarımız aşağıdaki linktedir.

https://www.bodyforumtr.com/threads/bodyforumtr-kullanım-kılavuzu.79035/

- BodyForumTR.com sitesi Steroid/Doping kullanımına karşıdır! Sitemizin amaçlarından bir tanesi, eğer steroidler KULLANILACAKSA doğru kullanılmasıdır. Bu bağlamda, eğer sporda yeterli tecrübeye ulaştığınızı ve steroid kullanmayı düşünüyorsanız, kullanmadan önce çok iyi araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde kanser, kısırlık, jinekomasti (kadınımsı meme görünümü), kellik gibi bir çok ciddi sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz.

- Steroid kullanmadan önce 'Doping ve Hormonlar Bölümü'nde bulunan, steroid kullanımını tecrübe etmiş üyelerimizin başlıklarını inceleyiniz. Bilimsel araştırmaların, makalelerin ve tecrübeli üyelerin mesajlarının bulunduğu başlıklarımızı okuyunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş