Tecrübeli arkadaşlar yardımınızı bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Dandadan tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Dandadan

Dandadan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Beşiktaş
    Gençler ben 21 yaşında 1.78 boy 60 kilo weider 3kg weight gainer aldım kilo almak için amacım hacim ve kilo sadece weight gainer kendi başına etkili olur mu ? yanına neler ekleyebilirim kreatin glutamine ne önerirsiniz ?

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Kilo almak istiyorsaniz ve gelisim saglamak istiyorsaniz suplemet düzeninize degilde beslenme düzeninize bakmalisiniz.Baslangic asamasinda yukardaki yazdiklarinizi degilde beslenme düzenimi nasil oturturum gibi bir düsünceye sahip olmaniz gelisimizi icin daha fayda saglicaktir.

Balboa7 bunu beğendi.
  3. SerYaSi

SerYaSi Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aynen harfı harfıne katılmakla bırlıkte sporu yapalı nekadar oldu bu bılgıyı verseydınız daha yararlı olurduk yenıysenız gainer bıle sızın ıcın fazla dıgerlerı ıcın mın 6 ay gecmesı lazım gluatımının kıloyla alakalı bı etkısı yoktur kreatının vardır vucutta su tutmasını saglar ve bu yuzden su olarak kılo alırsın

Bekci bunu beğendi.
  4. Eti

Eti Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    bayburt
    Ben bu insanları anlamıyorum.Önce bir beslenme ile kilo almaya bakın hemen nedir tozlara Saldırıyorsunuz anlamıyorum ki !! Düzgün beslenme ve sporla kiloda alırsınız kasda yaparsınız bugüne kadar tek bir toz almadan kas Yaptım hacim Yaptım vs
    Kaynağı dogru çalışma ve düzgün beslenmedendir.

Beni Sıcacık Şefkati ile Kollarına alan, ihaneti Yalanı Tattırmayan Tek Aşkım Spor.

Body06 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş