Tecrübeli arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirler mi? Kafam çok karışık

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ogun1234 tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ogun1234

Ogun1234 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese iyi günler ! Sert, dolgun, hatları çokta belli olmayan bir vücüda sahip olmak istiyorum.Yaşım 18.5 üniversite sınavına ikinci kez giricem, mezun olarak hazırlandığım için vaktim var.Bu yüzden bu sporu yapmak istiyorum.Boyum 1.83 kilo 92 nasıl başlamalıyım? neler yapmalıyım? beslenme kısmını benim hazırlayacağım şekilde pratikleştire bilirmiyim? lütfen yardımcı olurmusunuz şimdiden çok teşekkürler :)

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Salona yazıl yediklerine dikkat et proteinine karbonhidratına sıkı idman yap

3. ZUPERMAN

ZUPERMAN Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle merhaba, yaşın ister 18 isterse 58 olsun bu spora başlayacaksan eğer sabırlı ve azimli olmalısın, herşeyden önce güzel bir spor salonuna yazılmanı tavsiye ederim, unutmaki güzel bir vücuda sahip olabilmenin en büyük rolü '' ANTRENMAN ve BESLENME '' dir, yediklerine içtiklerine son derece dikkat etmen gerekir, ve en başta dediğim gibi sabırlı olmalısın, bahsetmiş olduğun tarza bir vücuda sahip olmak 3-5 aylık bir iş değilidir, yazılacağın spor salonundaki hocaların seni antrenman konusunda yönlendirecektir, fakat beslenme konusunda bir beslenme uzmanına danışmanı tavsiye ederim. Amacına ve hedefine yönelik bir beslenme programı hazırladıktan sonra iş senin azmin ve sabrına kalıyo. Şimdiden kolay gelsin, Başarılar :)

Sayfayı Paylaş