TECRÜBELİ ARKADAŞLAR ACİL!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Mustafa Kaya tarafından 15 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mustafa Kaya

Mustafa Kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle aranıza yeni katıldım 17 yaşındayım 68 kiloyum. Uzun süredir fitness yapıyorum 4.5 ayda 30 kilo verdim 98 kiloydum. Şuan 4 aydır bb çalışıyorum fakat programıma güvenmiyorum o yüzden sizlere de danışmak istedim. Programım şöyle ; Pazartesi göğüs sırt çarşamba omuz ön kol arka kol cuma göğüs sırt haftanın 3 günü de ön bacak arka bacak şeklinde bacak antremanı var . Fakat karın çalıştırmıyor hocam ve bu kombinasyonlar ne kadar doğru ? Bu programda çalışmam doğru mu yoksa başka bir program mı denemeliyim ? Nitrotech ve amino 3001 var elimde yardımcı olursanız sevinirim...

2. sporvebeslenme

sporvebeslenme Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni -Özel Ders Hocası
    Yer:
    Ankara
    öncelikle sporcu desteklerini kullanabilirsin ama kullanım miktarına dikkat et . Yaşın daha kücük oldugu için çok yüksek kilo ile girip iskelet sistemine zarar verme . Hocan programını ideal bölmüş yanlız . Karın çalıştırmaması çok yanlış karın kasları merkez kas grubuna girdiği için kuvvetlendirmesi çok önemlidir . KESİN ÇALIŞ . Hocan hala çalışma diyorsa ona kor kas grubu ne işe yarar ? . NiçİN çalıştırılmalıdır sorusunu sor . Bilmiyorsada araştırsın.

3. Mustafa Kaya

Mustafa Kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ho
    Yaşadığım yerde bir başka hocadan program aldım onun verdiği program ise Pazartesi göğüz-pazu bench press üst göğüs barla press barla kol hepsi 7 set 5 tekrar . Salı omuz sırt arka kol ense press barbell row alın triceps yine 7 set 5 tekrar çarşamba bacak perşembe 1. gün aynısı cuma 2.gün aynısı bu program nasıl peki

Sayfayı Paylaş