TECRÜBELİ ABİLERİM Bİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve KadirrA tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. KadirrA

KadirrA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abiler...Ben şuan 15 yaşında lise 1 öğrencisiyim.Bu işe yeni başlıyorum.Yada başlamak istiyorum.Şimdi boyum 176-178 arası
    birşey.Kilom 68.(Dışarıdan bakıldığında benim 68 kilo olduğuma inanmayanlar oluyor,daha düşük olacağımı söylüyolar,ama ben 3-4 farklı yerde tartıldıgımda hep 68 civarı çıktım ve benden daha zayıf ve aynı boyda oldugum arkadaşımla kendimi kıyaslarsam onun göbeği var ama benim yok,bana bu kilolar nereden geliyor?,boylarımız da aynı)Benim isteğim şu 6 pack ve göğüs kasları , isteğimin kolay olmadıgının farkındayım.Göğüs kaslarım şuan belirgin bir şekilde var , karın kaslarım ise dışardan gözükmemekle birlikte elimle dokunduğumda baya hissediliyor.Dışarıdan görünmemesinin nedeninin ise oradaki yaklaşık 0.5 cm lik yağ tabakası oldugunu düşünüyorum.Ben bunuda açığa çıkarmak istiyorum.Şuan uyguladığım bir program var.Yaklaşık 1 aydır uyguluyorum.Bu programda karın ve göğüs kasları için ayrı egsersizler var her ikisininde 5 leveli var.Ve kendinizi hazır hissetiğinizde level atlıyorsunuz.Ben level 2 ye yeni geçmeyi düşünüyorum.Bu egsersizi belki bilenler vardır p4p adlı bir vucut geliştirme ile uğraşan şirket hazırlıyor.Youtube'da bulabilirsiniz(Karın kası için uyguladığım -- Göğüs kasları için uyguladığım ).Dediğim gibi ben bu egsersizleri yapıyorum,hafif hafif fayda ettiğini görebiliyordum fakat dediğim gibi hafif hafif di.7 gün öncesine kadar ne yediğime dikkat etmiyordum.3 gündür ne yediğimede dikkat ediyorum.Ekmek yememeye çalışıyorum sabahları 2 haşlanmış yumurta yiyorum gibi.Kendimi yağlı yiyeceklerden ve kalorisi fazla yiyeceklerden tamamen uzak tutuyorum.Gerçekten bu karın ve göğüs kaslarını istiyorum.Ama derslerim ağır oldugundan pek vakitte bulamıyorum o yüzden bu egsersizi bulmuştum günde 8 dakika yapıyorsunuz.Yararlı oldugunu söyleyenlerde olmuştu.Size soracağım sorular ise şunlar abiler;
    -Yememe dikkat ediyorum dedim.Ekmek yememem doğrumu.Hangi yiyecekleri kesinlikle yemeli ve yememeliyim?

-Yaşıma göre bu işlere başlamam erken mi ?

-Hayatımdan tuzu ve şekeride çıkardım,yada çok az kullanıyorum bu doğrumu ?

-Başka önereceğiniz egzersiz varmı?

-Genel anlamda gerçekci olarak bu karın ve göğüs kaslarına sahip olmak için en önemli tavsiyeleriniz nelerdir ?

-Yemek yememeyi kafama bu kadar takmam doğrumu ?

-Kesinlikle yapmam ve yapmamam gerekenler neler ?

-Sizin tavsiyleriniz ve her türlü ihtiyacım olan bilginizi öğrenmekten mutluluk duyarım.Yardımcı olursanız çok memnun olurum..

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş