Taylor Lautner ( Kurt Adam Jacop ) ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve terzi312 tarafından 14 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. terzi312

terzi312 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Günlük 1 yumurta,2 bardak süt ve 2 kibrit kutusu büyüklüğünde peynir ile protein ihtiyacımı karşılamaya çalışıyorum.Boyum 1.70-1.75 arası 16 yaşındayım 64 kiloyum ve aktif bir yüzücüyüm yani 1 yılda ortalama 300 saat yüzüyorum.Bunun dışında çok fazla yürüyor,yılda ortalama 50 saat bisiklete biniyorum.Vücudum tam ideal bir görüntüde.En son
    20 gün boyunca düzenli yani günde 15 barfix, 30 şınav ile dümdüz olan göğüslerimi belirginleştirdim bu arkadaşlarımında gözüne batmış durumda bench_O:):)

Fakat resimdekinin az bir miktarı kas yapabildim o da sadece göğüste.
    Şuan karın kaslarıma yoğunlaşmış bulunmaktayım ve yine dümdüz olan karnımı farklı pozisyonlarda toplamında günde 100-200 mekikle çok azda olsa belirginleştirdim.Yani kaslar oluştu görebiliyorum ama dikkatli bakınca çünkü göbeğin altında ve kasların kenarları deriyle dolu olduğundan fazla belli olmuyor.
    Fakat bugünden sonra böyle yapmamaya karar verdim meğerse hep yanlış bir çalışma gösteriyormuşum.Ardı ardına yapılan 25 mekik ile karın kası çıkmıyormuş.
    Bugün 15 tane mekik,45 sn aralarla 10 farklı pozisyonda yapacağım ve yarın 15 tane mekiği 3 farklı pozisyonda dinlenme amaçlı yapacağım.
    Şuan hafif belirtili olan karın kaslarım yukarıdaki fotoğrafa gelmesi için ne kadar zaman da olur benim çalışma planıma göre onu merak ediyor ve sizlere sunuyorum.Hepinize saygılar.:shock:

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Sağlam spor yapan birisin ama buna rağmen protein tüketimini biraz daha arttırman gerekiyor. Bunun dışında temelde çalışma mantığını anlamışsın ama biraz düzeltilmesi gerekiyor. Mekik ve türevleri için 15 tekrar az onun sayısını 25-30 a çekmen daha etkili olur. Ayrıca barfiks demirine asılarak yapılan karın egzersizlerinde örneğin hanging leg raise gibi karın kasları daha etkili çalışacaktır. Ayrıca kaç günde olurum gibi yazılar forum kurallarında yasaklanmıştır. Kimse senin vücut tipini ve çalışmalara verdiği tepkiyi, nasıl beslendiğini falan bilmediği için şu kadar gün diye kesin bir cevap verilemez. Üzgünüm forum kuralları ihlali olduğu için konunu kilitlemek zorundayım. Birde konuyu ne yazık ki yanlış yerde açmışsın. Bu nedenle de konun kilitlenmeli. Senden rica ediyorum boş bir vaktinde forum kurallarını okursan gelecekte bu tarz durumlarla karşılaşmamış olursun.

terzi312 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş