Tavuk,yoğurt ve kepek üçlüsü

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve METZ__ tarafından 20 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. METZ__

METZ__ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Arkadaşlar 2 buçuk senedir bb ile uğraşıyorum.Bu sene sınava hazırlık vesaire derken verdiğim kiloları aldım. Şimdi beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum.Özellikle kilo aldıran akşamları kendimi tutamam oluyor.Bende buna çeşitli çözümler arıyorum.Şu anda Sabah kalktığımda haşlanmış yumurta domates salatalık ile kahvaltı yapıyorum.Evde olmadığım için öğlen 2 ve 4 gibi kahve içiyorum.Bir şey atıştırmıyorum yemek olarak.Akşam 1 adet tavuk pirzolayı ısıtıp yanına bir kase yoğurt be kepek ekmeği yiyorum. Benim soracağım akşam ki bu üçlü kilo aldırıcı mı , yoksa diyet için uygun mu ? yardımcı olursanız sevinirim.

2. kng0909

kng0909 Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    ben sahsen zayıflamak ıstedıgım donemlerde her ne kadar cok spor yapsamda aksamlar sadece proteın alıyorum . ve bu sıstemınde ıse yaradıgın ısoyleyebılırım

3. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    515
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    tavuk pirzolanın derisini alıyorsan sorun olmaz yedigin miktarda önemli kepek ekmegini aksam ne kadar yiyorsun? bunlara dikkat ediyorsan sorun yok bende aksamları protein agırlıklı besleniyorum salata tavuk fleto vs yiyorum hem tok tutuyor hemde besleyici

Sayfayı Paylaş