tavuk yiyemiyorum artık

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kozan40 tarafından 24 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar 1.5 yıldır bu sporu yapıyorum ve günümün her öğününde tavuk oluyor ama artık yiyemiyorum bazen karnım oldukca ac olmasına rağmen yinede miğde kaldırmıyo 2 kaşık alıyorum sonrasını zorla yiyorum ama başka bi yemek oldugunda 2 dk da silip süpürüyorum geçici süre yemesem tavuğı sanırım bu sıkıntıdan kurtulurum gibi ama o süre diliminde neleri önerirsiniz malum kırmızı etin fiyatı belli

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Supplement kullanıyormusunuz

3. Akhaten

Akhaten Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    mevsim balık mevsimi balık ye bir süre :)

4. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    4 aydir kullanmiyorum suplement bu hafta tekrar baslicam suplement kullanimina bu arada benimde aklimda balik varda hergun hergun balikda sıkıntı :D başka aparatif bişeyler varmı protein icerikli

5. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    tiksinti veriyorsa ,tavuğu pişirirken baharatlarla çeşitlemeler yapabilirsiniz. tavuğu bol biberle,baharatla, sarmısakla harmanlayabilirsiniz.ya da küçük küçük doğrayıp bolca baharatlayarak ,taze biber ekleyerek kavurma şeklinde yapabilirsiniz.patatesle beraber fırınlama da lezzetli olur.
    ya da tavuklu salata , tavuklu pilav şeklinde yiyebilirsiniz. ben kilo alma dönemlerimde haşlanmış tavugu pilavpişerken içine tiftikleyerek, tavuklu pilav olarak yiyorum.içine haşlanmış nohut da ekliyorum ,yoğurtla gayet güzel gidiyor.
    bol limonlu ton balıklı salata da güzel besleyici bir öğün oluyor. yumurta beyazı ve et de diğer bir alternatif. onun dışıda bir avuçtan fazla olmamak üzere fıstık, fındık badem de diğer aparatif seçenekleri.

6. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    tavuğu baharatla çeşitlendire bilirsin üstteki üyenin dediği gibi bir de karma yapabilirsin mesela 50 gr tavuk 50 gr kırmızı et 50 gr balık vs bunun gibi çeşitli etleri kombin edersin

7. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar her yolu deniyorum yinede tiksiniyorum annem bile tavuğu hazırlarken artık midesi bulanıyo yiyen kişi benim bide

8. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    o zaman paran varsa bi süre kırmızı et ye ondan sonra tavuğa geçersin

9. firarist

firarist Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    seninkisi sanki biraz takıntı olmuş gibi. Psikolojik sıkıntı olmuş :) Tavuğun faydalarını düşünerek yemen daha faydalı olabilir arkadaşların verdiği önerilerle birlikte kafanda bitirebilirsin bu işi sana güveniyoruz bench_O

10. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Valla bikti vucut ya abartmiyorum hic bu arada arkadaslarin dediklerinide uyguluyorum gün icinde

11. Akhaten

Akhaten Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    bende bayagı tıksınıyorum tavukdan ama ben basıyorum ıcıne korıyı soya sosunu yıyorum bulgurla pırıncle

12. Ayerten

Ayerten Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    hem haftada en fazla 2 öğünde tavuk yiyorum.Protein kaynaklarım dana eti,koyun eti,pastırma,kuru et,balık,hindi,yumurta,peynir(özellikle lor ve süzme peynir).90kg yum ortalama 180-200 gr protein tüketiyorum ve tamamını bunlardan karşılıyorum.

13. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Bugun ogunlere hindi eti ekledim tavukdan farksiz geldi artik tavugu zor yiyom acken bile ama önume herhangi bi yemek koy 5 dk da silip supuruyorum bogaz saglam benim ama tavukdan harbidende gına geldi :D yakinda yerleri gagalarsam sasirmam

Sayfayı Paylaş