Tavuğu ne sıklıkla tüketebilirim?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kralacemicoder tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kralacemicoder

kralacemicoder Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar arkadaşlar bugun salonda hocam bana 2-3 saat aralık verme koşuluyla yiyebildiğin kadar tavuk göğsü yememi tavsiye etti..Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar..Birde bildiğimiz gibi 60 santigratın üzerinde protein denatürasyonu başlıyor..sizce tavugu nasıl pişirmek en mantıklı ve en doğru yöntemdir...Şimdiden önerileriniz için teşekkurler..

2. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ben tencereye atıyorum,kısık ateşte pişiriyorum,kaç derece oldugu hakkında bir fikrim yok.Hocan doğru demiş.Body yapan bir insan en geç 2 saat aralıklarla protein ve karbo ağırlıklı öğünler yemeli 5-6 kere günde

3. umutn

umutn Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Yiyabildiğin kadar tavuk göğsü yemek biraz abartı bir tabir gibi geldi bana , 3 ana 3'te ara öğün olduğunu düşünürsek 6 öğünde tavuk göğsü yemen hem seni sıkar hemde alacağın kalori miktarını dengelemekte zorlanabilirsin hemde tek çeşitli beslenmeye girer ki buda sporla uğraşan biri için çok hoş bir durum değil , ayrıca kilo sorununuz var mı ? Ya da boy ve kilo orantınız nasıl bunlarıda yazarsanız ve forumu biraz daha incelerseniz çok güzel sonuçlar elde edebilceğiniz sağlıklı diyet menüleri bulabilirsiniz .

4. LexJufen

LexJufen Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgi-İşlem-amatör sprinter
    bazı doktorlar normalde her gün et yemenin sakıncalı olduğundan bahsediyorlar...balık dahil mi buna bilmiyorum..

Sayfayı Paylaş