Tavsiyelerinizi,görüşlerinizi Bekliyorm:)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve JsnSttham0 tarafından 15 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. JsnSttham0

JsnSttham0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 ay kadar önce gereksiz bir hareket sonucu serçe parmağımı kırdm we şu an kendime kızıp duruyorm herneyse...
    Yaklaşık 6 aydır fitness-body yapıyorm we vücudum istediğim şekle yeni kavuşmaya başlamıştı taki kolumun alcıya alnmasına kadar...
    Şimdi doktorum 2-3 ay body yapmamı yasakladı parmagımın tamamen iyileşebilmesi için... Bende bundan 1 sene önce yüzme yapıyordm ve bnu sordm yüzme yapmamda sakınca olmadıgını soledı bende 17 yaşındaym we boyumun uzayacagı son donemler vs. diyerekden yüzmeye başlamayı dusunyorum.Fakat korktugum bır olay var kazandıgım hacmi we kaslrı kaybetmek ıstemıyorm..Yuzme malum etkısı zayıflatacagını dusunuyorm..Bu yuzden Yuzme Yaparken Weight gainer weya protein destegı yapmayı dusunuyorm acaba kullancaklarımın yüzme sporunda yuzmeye ve vucuduma etkısı olrmu? Vücudum Bu şekilde yada dha atlatik bı hal alırmı?

Yardımlarınızı Ve Tavsiyelerinizi Bekliyorum Şimdiden Herkese Teşekkürler...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş