Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Oqi tarafından 17 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Oqi

Oqi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar öncelikle kendimden bahsedeyim yaşım 27, 5 yıl öncesine kadar sporun tam olarak içindeydim vg yapıyor ve kickboxuda amatör olarak icra ediyordum ancak 5 yıl önce geçirdiğim sakatlık yüzünden sporu bırakmak zorunda kaldım haliyle iş okul yaşam derdi derken vücüdumla meşgul olamadım. Ancak bir buçuk ay önce diyete başladım diyetten önce kilom 94 idi bu arada boyum 183 şuan ki kilom 83 ve spora başlamak istiyorum tekrardan ancak yağ yakımı sürecini tam bitirmedim diyebilirim hedefim 75 kilo olup ondan sonra vg ye başlamak ancak şöylede bi sıkıntı var sporu bıraktıktan sonra haliyle vücudum saldı ve kilo verdikçede biraz toparladım şuan göbek , bel ve kalça haricim iyi kollarım haliyle hacimsiz bugünden itibaren karbonhidrat seviyemide aşağıya çekmeye başladım ve protein ağırlıklı beslenmeye başladım sizce şimdi mi başlayım vg ye yoksa hedeflediğim 75 kiloyu bekleyipte mi başlayım???

2. Orkun Oltu

Orkun Oltu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    chef
    Bu yanlışı bende yaptım abi karb ı kesimce kaslar eriyor bunu önlemek içim vg ye şimdi başla bence hiç zaman kaybetme nerden dönsen kardır abi

Sayfayı Paylaş