1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Tavsiyelerinizi bekliyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve gatoradeblue tarafından 26 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. gatoradeblue

gatoradeblue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yas 20, boy 1.77, kilo 75-76, kol soguk 38, diger bolumleri pek oclmedim. Hem resimlerin kalitesi biraz kotu hemde poz vermeyi pek bilmiyorum o yuzden cok iyi cikmadi. Yurtdisinda okuyorum (daha once 1 sene surekli calismistim, sonra 1.5 sene kadar ara verdim) okul takiminda amerikan futbolu oynuyorum, o yuzden belli bir programim var (pazartesi, sali, persembe, cuma takim halinde calisiyoruz). Hareketleri tek tek yazmaya zamanim yok su anda ama olimpik stil halter yapiyoruz, bench / incline press, push press, snatch, clean, front squat, back squat, vs. seklinde ortalama 5 hareketten 3/4 er set - 8 / 10 rep civari yapiyoruz. 45 dakika / 1 saat civari suruyor. Benim problemim gogus ve kollarimda, ozellikle gogusleri epey sonuk buluyorum. Takim idmanindan sonra normal salona gecip aletlerle vs. calisma imkanim var ve bu bolgelere yogunlasmak istiyorum, fazla da zorlamadan. Cok zor kilo alan biri oldugum icin surekli yemeye calisiyorum ama yagsizligklarina dikkat ediyorum.. Ne bulursam yemiyorum yani. Sabahlari 4 + 1 yumurta, idmanlarimiz 2;15 civari oluyor derstende 1 de cikiyorum o yuzden cikar cikmaz iki tonbalikli sandvic / tost / ekmek arasi beyaz peynir domates yada makarna ile gecistiriyorum. Idman sonrasi nuggettavuk + makarna / pilav, aksamda balik, tavuk, et / makarna + pilav seklinde yemege calisiyorum her gun. Bunlarin disinda NitroTech Protein, GNC Monohydrate Creatine ve GNC L-Glutamine kullaniyorum(hepsini idmandan yarim saat once aliyorum). Cogu urune ulasabilirim o yuzden daha iyi urunler ve kullanma programlarinada acigim. [/img]

2. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Kanat goremedim pek.Biraz daha kanat yapmalisin bence..

Ayrıca D-line ya da cornerback havasi aliyorum sende? Oynadigin mevkide performansini arttiricak drill lerede yonelebilirsin belki..

3. gatoradeblue

gatoradeblue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kanatlarda hic yok gibi dogrudur. D-Line ve Corner birbirine uzak pozisyonlar degil mi biraz? :) Free / strong safety bazen corner oynuyorum. 59 okuma 1 cevap var biraz yorum / tavsiye rica ediyorum arkadaslar.

4. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    D-line degil O-line yazicaktim zaten :D yeni farkettim.sorry

zaten 75-76 kiloluk d-line olmaz...Öle 100 kg center da olmas :D

5. U.F.U.K

U.F.U.K Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Istanbul
    Ilk gozume takılan gogusler oldu goguslerin cok eksik,kanatlara da onem vermelisin kollar vucuduna gore fena degil.

6. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    zaten eksiklerininib iliyosun yazmama grek sanırım sanırım gunde dot gogus hareketı haftada 1 veya ıkı gun yapmalısın gogusu antremanın badide haftada 4 günü gecmesin gogustede 4 hareketi gecme fazla agır kaldırmak veya cok hareket yapmak seni geliştirmez tersine geriletir

Sayfayı Paylaş