Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve YCY tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. YCY

YCY Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bugün katıldım aranıza.Yarın bi salonda spora başlıyorum.Suplement olarak Weider Amino 2200 Mass Gainer 3 kg (karbnhdrat) Optimum.N Gold Standard Whey Protein 2273gr + O.N Creatine 300gr bnları aldım.Sizce nasıl çalışmalıyım suplementleri nasıl kullanmalıyım.Şimdiden tşk ederim....Boy: 176 cm Kg 71

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 22 Nisan 2013
  2. hckmelik

hckmelik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    genelde spora başladıktan 6 ay sonra supllement kullanmaya başlamak tavsiye edilir bu konuda biraz aceleci davrandığınızı düşünüyorum.

3. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bencede öyle daha suplement ıcın cok erken kullanmanı önermem

4. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    paranın gözü kör olsun diyorum :) 2.5 yılda ben amino alsam bcaa acıkta kalıyor whey alsam gainer kalıyor siz hiç ihtiyacınız olmadıgı halde iyi bi kombin yapmışsınız :))

umarım içtiklerinizin size tuvalete kadar eşlik ediceğini de biliyorsunuzdur

5. kellar

kellar Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    hocam madem aldın supplementları , proteini suyla spordan hemen sonra ve sabah kalkar kalkmaz suyla al.( sabah aldıktan 15-20 dkka sonra kahvaltını etmeyi de unutma , supplementlar ek besin destegidir öğün yerine gecmez , 1 ölcek protein tozu kullandın diye öğünü yememezlik edemezsin. )Aminoları tavsiye edilen kullanım miktarı ne kadar sa spordan hemen once ve sonra yazdıgı kadr al. Spordan sonra proteini içerken içine az meyva suyuda katabilirsin .Şekerle cok daha hızlı kana karışır. Karbonhidratı supplemtn olarak kullanma , gainierı sakla bir kenara kalsın.Creatine i ilk depo yap günde 4 cay kasıgı 4 ögüne böl 4 gün oyle al. Sonraki zamanlarda spordan once 1 tatlı kasıgı suyla veya cok az meyva suyuyla karıstırıp iç. Benim tavsiyelerim bunlar. Ama ne kadar supplement kullanırsan kullan beslenmen dogru degilse supplementında sana katkısı olmayacaktır.Once nasıl beslenilmesi gerektigini araştır forumda derim.Bir çok konu var , detaylı şekil yazıyor.Şimdiden kolay gelsin.

6. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    -6 aylık gelişimden önce üye fotoları bölümüne konu açmak yasaktır.
    -Başlıkta kullanıcı adı geçmesi mecburidir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş