1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Tavsiyelerinizi bekliyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve stamina09 tarafından 31 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. stamina09

stamina09 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    sa arkadaşlar boyum 1.87 kilom 83 yaklaşık 1.5 2 aydır fitness ile uğraşıyorum çok düzenli olmasa da elimden geldiği kadar.. hayalim brad pitt fight club :) İştah problemim yemek yeme problemim hiç yok o konuda rahatım çok yemek yiyorum.. vücudum bu şekilde profesyonel arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum bir de göğüs çalışırken çok zorlanıyorum örneğin 15 kilo ile de başlasam 50 kilo ile de başlasam benchte ilk 4-5 çok kolay geliyor sonra sanki kaslarım kitleniyor 15 kilo taksam da aynı 60 kilo taksam da aynı ilk 5.tekrara kadar hiç ağır gelmiyor sonra kasılıp kalıyorum bana alternatif göğüs çalışma tavsiyelerinizi de söylerseniz memnun olurum..İyi forumlar

http://imageshack.com/a/img673/6316/qUxGIV.jpg
    http://imageshack.com/a/img661/7525/A2dxKI.jpg

2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Karın kasların biraz belirginleşmeye başlamış gibi görünüyor resimlere göre 1,5 2 aylık gelişim için iyi durumdasın fakat üst karın çalışırken alt karın egzersizlerini de unutmamak lazım ayrıca yemek probleminin olmaması çok iyi fakat acilen omuz ve sırt egzersizlerini çok iyi çalışmalısın göğüs kasları da çok önemli göğüs kaslarını en aktif en iyi derece de geliştirmek istiyorsan şahsen benim önerim sana şınav çekmen şınav kol ve göğüs kaslarını eş zamanlı çalıştırdığı için bicepslerin daha rahat gelişir günde atıyorum saat başı ya da belli aralıklarla 40,30 yada 15 dakika da bir 4 x 15 şelinde belli aralıklar günde 60 kere şınav çek bak o zaman 7,8 ay da kolların ve göğüs kasların nasıl gelişiyor başarılar ;)

Sayfayı Paylaş