Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Manuelo tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Manuelo

Manuelo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba Sayın hocalarım ve arkadaşlar ,

Adım : Enes

Boy : 1.74

Kilo : 54

Sinirli bir insanım kafaya çok takarım fazla yemek yerim çok stresli biriyim.Çok cılızım kuvvetlenmek istiyorum.

Bulunduğum bölgede yeni açılan fitness salonu var hocasıyla görüştüm bana ilk aydan multipower mass gainer 3000 ini kullandıracağını ve 2 ay yeteceğini söyledi.

Spor salonu aylık 70 tl.Supplement 150 tl

Bunları verebilirim fakat 4 veya daha uzun bir süre duruma bağlı sizce kaç kilo alırım,nasıl bir vücuda sahip olurum ?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.574
    Ödül Puanları:
    123
    Sinirini atabileceğin sporlarla uğraş o sana daha çok yardımcı olacaktı. Nasıl olacağı sorusunun cevabını kimse veremez. Çünkü ne kadar nasıl idman yaptığın çok önemli hakkını verirsen iyi işler yapabilirsin.

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.788
    Ödül Puanları:
    123
    Nasıl bir vücuda sahip olacağın sorusunun cevabı günlük kaç kalori, ne kadar protein tüketeceğine, nasıl bir antrenman yapacağına ve genetik yapına bağlı. Öncelikli tavsiyem fazla yemek yemediğin gerçeğini kabullenmek olacaktır. Fazla yemek yeseydin 54 kilo olmazdın. Zayıf insanlar yediklerinin fazla olduğuna, kilolular da az olduğuna inanmaya eğilimlidir. Nasıl bir antrenman yaparsan yap günlük aldığın kalori miktarını yükselt, kilo aldırıcıyla veya kilo aldırıcı olmadan.

4. Manuelo

Manuelo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Fitness a gitmem ve gainer kullanmam çok etkili olacak kanaatine vardım.
    Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş