Tavsiyeleriniz.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ucgenbody tarafından 24 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ucgenbody

ucgenbody Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    arkadaşlar günlük programım

Budur bunun Sabah ve Akşam Olarak Yapıyordum ama Okul Açıldığı İçin Sabah 6'da Kalkıyorum ve Hiç Yapcak Halim Olmuyor Bu Yüzden Sadece Akşamları Düzenli Olarak Yapıcam Sizce Kaslarım Daha Fazla Dinleniceği İçin Benim İçin Daha mı İyi Olucak yoksa Daha Az Egzersiz Yaptığım İçin Kas Gelişimim Biraz Daha Yavaşlıyıcak mı? Lütfen Bilgisi Olmayan Arkadaşlar Yorum Atmasın. Tavsiyelerinizi Bekliyorum Arkadaşlar

2 Sorum Daha Olucak Sizlere

1.-) Düzenli Olarak Her Öğlen 2 Tane Yumurta Yiyicem Bunun Büyük Bi Yararı Olur mu?

2.-) Evde Barfiks Aleti Yok ama Okula Giderken Yol Üzerinde Spor Aletleri Mevcut ve Orda Var. Her Sabah Düzenli Olarak Sadece Barfiks Çeksem Diğer Haraketleri Yapmasam Kaslarıma Zarar Vermiş Olurmuyum Yoksa Yararını Görürmüyüm.

Herkeze İyi Forumlar.. Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekürler.

Son düzenleme: 24 Eylül 2012
  2. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    kolay gelsin .

sanirim yeni basladin blburkac hafta icin belki 2 kglik dumblelar isini gorecektir ama en iyisi sen ayarlanabilir bir set veya bi salona yazil (kisaca daha agir calismaya ugras kaslarini 40 tekrarda degilde 10 tekrarda hisset ) . sabah aksam calismanin pek mantigi yok kaslar dinlenirken ve beslenmeyle buyur calisarak degil antremanini en azindan ertesi gun dinlenecek sekilde yap surekli yaparda beslenmenede dikkat etmezsen kas yapmak yerine olanida kaybedersin. gunde iki yumurta yerine sabahta 2 tane al toplam 4 olsun sabahkilerin tamamini oglenkilerinde sadece beyazini ye . hergun barfiks cekmek isine yaramaz dinlenmeyi ve sabretmeyi ogrenmelisin , sadece barfiks yapmak yerine barfikside programina ekle bence :) ama en onemlisi iyi beslen ve iyi dinlen

iyi calismalar dilerim

ucgenbody bunu beğendi.
  3. ucgenbody

ucgenbody Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    öncelikle yorumun için tşk.

henüz 16 yaşındayım boy uzamam durur diye çok fazla ağır çalışmak istemiyorum işi yavaş yavaş ilerletmek istiyorum 1, 2 gün içinde arkadaşımdan 3 kg dambıl alıcam ve benim 2kg ona vericem bölelikle ağırlık biraz artmış olucak öle öle ilerleticem.

yumurta konusunda dediğini yapıcam sabah 2 ve öğlen 2. dinlenme konusundada 24 saatte bir egzersiz yapıcam bundan sonra, yani her akşam saat 10'da mesela sence iyi olur mu öyle?

4. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    boy uzamasi soz konusuysa mantikli yapiyosun , sabah calismak veya aksam calismak iyidir cunku testo seviyesi yuksek olur . dinlenme konusu ise 2 gun calisip 1 gun dinlenme seklinde yapman mantikli olur yuksek verim alirsin kaslarin dinlenir .ama yumurtayla yetinme bulabildigin bitkisel ve hayvansal protein kaynakli besinleri tuket az ye ama sık sık ye vucudun ac kalmasin yoksa enerji icin vucut kaslara yonelir . (unutma asiri calismak kas yapmaz guzel beslenip guzel uyumak yapar . gunde 8-9 saat uyu ve 11civari buyume hormonu salgilanmaya basliyacagi icin o saatlerde yataga girmeye calis) :)

ucgenbody bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş