Tavsiyeleriniz...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cruciatus tarafından 26 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. cruciatus

cruciatus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaklaşık 5 aydır aktif spora ara vermiş birisiyim. Ramazan sonunda tekrar aktif spor hayatima başlıyorum. Başlangıcta spor programımı şu şekilde yapmayı düşünüyorum. Haftada 1 gun uzun mesafe koşusu, 2 gün yuzme, 4 gun de ağırlık calısmayı amaclıyorum. Kullandıgım ve kullanmayi dusundugum supplementlerde sunlar.
    Hergün: 2 x 650 mg creatin
    Hergün: 1 x 800 mg CLA (conjugated linoleic acid)
    yuzme ve kosu gunleri: 1 x 1000 mg L-Karnitine
    Her 2 gunde 1 defa 2 x 2000 mg amino asit

Arkadaslar markalarini da vermek istiyorum reklama girmezse marka tavsiyelerinizide bekliyorum. Ayirca bu supplement listesine takviye crom pikolinat almayi dusunuyorum. Bu arada boy 1.83 kilo 74 .
    Ürünler: Hardline creapure, Hardline CLA one, ultimate L-carnitine, ultimate amino 2000.

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    çok yorucu bir program gibi geldi bana bu tabi benim fikrim galiba kilo vermek istiyorun cla ve l-carnitine kullanacağına göre ve markalara gelince ultımate tr dekiler içinde iyidir fiyatlarına gelince yorum yapamam kolay gelsin

3. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    foruma hoşgeldiniz...ne hedefliyorsunuz?...kas kütlesi arttırmak mı?...yağ eritmek mi?...

kas arttırmak ise programınız fazla...yüzme ve koşuyu ya yapmayın ya da az yapın...ağırlıkla aynı günde yapmayın asla...

4. cruciatus

cruciatus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar amacım kilo vermek değil. Aslına bakarsanız almakda değil. :D Şimdi siz bu ne demek diyeceksiniz. Ben cok iri kas kutlesi amaclamiyorum. Cizgi roman gibi vucut tabiri vardir ya... Yani kilom şu anda 74 max 80 82 kiloya cıkmak amacim. Boyum 1.82 - 83 civarinda. Ayrica yuzme-koşu gibi kondisyon calışmalari ve agırlık calısmalari tabiki farklı gunlerde olacak.
    Teşekkurler...

5. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    SIKI çalışma helal olsun.Bişey soracağım bu kadar çalışma ii deil yalnız kaslar dinlenirken gelişirler.Mesela profesyonel futbolcular bile uzun kamp dönemlerinden sonra en az 2 günlük bir ara verirler.Çünkü vücut bu noktadan sonra yıkıma geçer.Bana kalırsa ağırlık çalışmasını 2 güne düşür daha ii gibi geliyor.Böylelikle 5 gün çalışmış olursun bu çok daha ii....Dinlenmek için daha fazla zamanın kalır..

6. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Supplement kullanim dozajlarin cok dusuk!ozellikle amino asit.sporcu gidalari dogru sekilde kullanilmadiginda beklenilen verimi vermezler

7. xxdiablo

xxdiablo Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    programda uygulama hatası var çünkü seninde kafan karışık belli tamne istediğini bilmiyorsun gibime geldi amaçizgi romankahramanı gibiolmak öyle bir kaç ayda veya bir kaç senede olunacak bir şey değil çünkübazı kişiler gelişimden korkuyor sende öylesin galiba şu bir gerçekki çok az kişi istediği vücut ölçülerini yakalayabiliyor.

Sayfayı Paylaş