Tavsiyeleriniz nelerdir

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve zet34 tarafından 1 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zet34

zet34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    YAŞ 22
    BOY 1,89
    KİLO 125

Sabah 8.30 dan akşam 6.30 a kadar çalışıyorum işim gereği ayaktayım 2 makina arasındayım malzeme götürüp getiriyorum 1.5 senedir çalışıyorum ne yağdan kurtuldum nede kas yapabildim zaten kilodanda anlaşıldığı üzere bayağı bi fazlam var 1 aydır ekmek tuz şeker ve asitli içecekler kullanmıyorum korkudan tartıya çıkamıyorum askere gitmeden önce salona başladım ve hocam bana haftanın 6 günü açığız sadece pazar günleri kapalıyız dedi kafama çok takmıştım haftanın 6 günü akşam 8 den 11 e kadar çalışıyordum anlıyıcağınız program felan kalmadı yani program bitiyodu kendimi iyi hissediyodum ve tekrar yapıyodum 3 hafta dayana bildim 4. haftayı çıkartamadım yataktan 2 kişi kaldırıyorlardı geceleri kramplar yüzünden uyumaya korktum ve son verdim şu an kafamdan geçen 8 senedir müptelası olduğum bilgisayarımı satıcam internet sözleşmemi iptal edicem kendimi bu spora adıyıcam
    tavsiyeleriniz neler olur

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Forumun yeni başlayanlar bölümündeki ve beslenme bölümündeki sabit başlıkları okumanı tavsiye ederim

mehmetanil bunu beğendi.
  3. zet34

zet34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bumudur yani :D

4. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    daha ne olacaktı ki ? arkadaşın dediği gibi forumu araştır

mehmetanil bunu beğendi.
  5. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    bu kadar basıt aslında forumu okusan burada sana yazılanlardan daha cok sey ögreneceksın.

Sayfayı Paylaş