Tavsiyeleriniz değerlidir **

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Amazzon tarafından 3 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Amazzon

Amazzon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar,
    Ben yaklasik 2 senedir spor kulübünde vucut geliştirme ile uğraşıyorum fakat bu istanbul dışı okulum sebebi ile araliklarla oldu yani belli bi program içerisinde çalışmadım ve bu zaman aralığında protein tozu kullanmadim, elimden geldigince protein iceren gıdaları tüketmeye çalıştım, ve bu sure içerisinde vucut kaslarim cok yavasda olsa kendini göstermeye basladi
    Simdi;ben protein tozu kullanmaya baslicam, cunki gerekli proteini karsilayamadigim icin kaslar kendini oldukca yavas belli ediyor,protein tozu sart oldu
    Diger bi konu ise bu sefer bi spor kulübüne gidemiyecem bir takim sartlardan dolayi evde ki dambil ekipmanlarim ile kendime bir calisma programı bulup gelismeye calisicam
    Tabi ki spor kulubunde calisacagim kadar etkili olamayacagini biliyorum
    Ama sizdende onerilerinizi bekliyorum, bana onerebileceginiz program lariniz varsa makbule gecer, benim adini sikca duyduğum whey % 100 standart nutrition gold var bu hem performans hemde tat olarak öneriliyor sizlerinde farkli önerisi varsa belirtin, ayrica hizli ve saglam gelisim için tavsiyelerinizi bekliyorum, evet uzun oldu biraz ama hoşgörün artik:D:D

2. Amazzon

Amazzon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yorum yazmaya erinmeyelim beyler, sen yazmadan öbürü yazmasa nasil aydinlanacak bunca kişi:rolleyes:

3. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Önceliklerin yemek yemek olsun.Sen 100 gram peynir yiyince şişiyormusun ? Hayır. 1 ölçek whey protein de onun gibi birşey.Beslenmen tam ise üzerine ek olarak alırsın adı ek besindir zaten.Günlük 4-5 belki 6 öğün yemek yemelisin.

4. Amazzon

Amazzon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet,baska baska yorumlar

5. Amazzon

Amazzon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Varmi baska fikri olan

6. Mr X

Mr X Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Boy kilo beslenme programi birkac resim atmadan ne gibi tavsiye bekliyorsunki kahinmiyiz biz gereklimi gerekli degilmi bilemeyiz

Sayfayı Paylaş