Tavsiyeleriniz benim için çok önemli

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hayaletiks tarafından 4 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hayaletiks

hayaletiks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkeze merhaba ,

3 aydır bb ile yapıyorum. Ve forumuda yaklaşık 1 aydır takip ediyorum ve gerekli tüm püf noktalar ve aklıma takılan sorulara sizler sayesinde yardımcı cevaplar buldum , hayatımda her konuda olduğu gibi fazlasıyla bilgi edinip bu şekilde bilinçli bir şekilde hareket etmeyi prensip haline getirdiğim için buraya bu şekilde kendi durumuma özel bi kaç tavsiye alabilmek için buraya yazdım. Şimdiden fikir belirten herkeze teşekkür ederim.

3 aydır bb yapıyordum. 4. aya geçmeden şuan elimden basit bir ameliyat oldum bir tafta sonunda sporuma devam inşallah.

Boyum 1.92 Kilom 71 , 1/10/1995 doğumluyum yani henüz tam 18 yaşımı dolduramadım. Ki gittiğim spor salonunda genelde herkezin söylediği birşey var keşke bizde bu yaşilarda bu spora başlasaymışız şeklinde ki bu insanı olumlu açıdan fazlasıyla olumlu teşfik ediyor :)

Fakat fazlasıyla bi kilo eksikliğim olduğu bariz açık boyuma görede ancak yinede çok kuru bir yappım yok ancak kilo eksiğimi bir an önce kapamak istiyorum başladığımda 68 kiloydum (suan 71-72) ve zayıf bir yapım vardı omuzlarım 101 (şuan 111) pazularım 25 idi (şuan 31 ksür) ve kolay kabaran bir göğüs yapım var gibi ölçüleri spora başladığımda tam olarak yazıcam . Fakat tam anlamıyla asimetri sorunum yok ama sağ ve sol yanımı eşit gelişmesinden yana biraz sıkıntım var ona göre ağırlıklarda ve oldukça düzgün çalışıyorum.

Ve bu bu konuyuda fazlasıyla arastırdım ama yinede sormak istedim 4.ay başlangıcında protein takviyesi kullanmaya başlamam doğru olur mu ?
    Yoksa biraz daha hacimlendikten sonramı almalıyım ?

Ve uzun boyluların , uzulları uzun olan insanların kas yapmasının daha zor olduğunu biliyorum , ama YILMAK YOK :)

Fikir ve yorumlarınız benim için çok önemli şimdiden teşekkürler ...

(hepsini tek elimle yazdım :)duh )

2. CollegeBoy

CollegeBoy Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrence
    Bence sorunun cevabı sana bağlı eğer gerçekten iyi beslendiğini düşünüyorsan protein tozu vb. kimyasal şeyleri hiç kullanma eğer tam tersi ise sana başarılar dilerim.Ama inan doğal yoldan yapılan HERŞEY KALICI VE ESTETİKTİR.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : yeni başlayanlarda supplement

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş