Tavsiyeleriniz bekliyorum..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve atanerber tarafından 7 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. atanerber

atanerber Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Öncelikle merhaba. Yaşım 16 Boyum 1.71 kilom 95. Ben kesin olarak vücut geliştirmeye karar verdim. sizlere bazı sorularım olacak.

Ben bu kiloda vücut geliştirme yapsam düzenli olarak vücutum şekil almaya başladığında görünüşüm tahminen nasıl olur ? yani iri yarı kaslı gibi mi olurum yoksa vücut geliştirme ile kiloda verebilirmiyim ? Spor salonunda bisikleti ve yürüyüş bandını ısınma amaçla kullanmak istiyorum sizce ne yapmalıyım ?

Şimdiden teşekkürler..

Yanlış Bir şey yaptıysam Kusura bakmayın büyük bir forum ilk defa konu açıyorum :)

2. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    Sana tasiyem Cardio yapman + beslenmene dikkat etmen kilo fazla gibi.
    Body kilo verdirir hem yağ yakarsın iyi olur.
    Şeklini bilemeyiz sana kalmış

3. gokoemmi

gokoemmi Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Bence düzenli kardiyo ve çok tekrar düşük ağırlık şeklinde çalışmalarla öncelikle kilo vermen gerekiyor.Sonra vücudun forma girmeye başladığında yeniden bir bulk yani hacimlenme dönemi geçirirsin.Bu dönemde kas kütleni artırırsın bunu yaparken illaki bir miktar yağ artışında olacaktır ancak bu normal bir durumdur.Sonrasında definasyon dönemine girerek bu dönemde gene çok tekrar az ağırlık ve kardiyo yaparak aynı zamanda beslenmene çok önem verip karbonhidrat alımını azaltarak fazlalıklarını atar kaslı define bir vücuda sahip olursun.Uzun lafın kısası sen kilo vermek istiyorsan ona göre bir program götüreceksin eğer hacim yapmak istiyorsan ona göre. Spor salonuna yazıldıysan oradaki antrenör detaylı bilgi verecektir.

Sayfayı Paylaş