tavsiyeler

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Flamingo tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Flamingo

Flamingo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba. Ben 19 yaşında, bir süredir sporla uğraşan biriyim. Spartacus workout yaptım bir süre, şu an p90x yapıyorum, arada koşarım vb. Vücut tipimin daha çok mezomorfa yakın olduğunu söyleyebilirim. Fakat sorunum şu ki spor salonunu da ağırlık çalışmayı da ilk kez deneyeceğim.
    Öncelikle birkaç sorum var.
    *Spor salonundaki antrenöre program yazdırmak yerine internetten beginner programları bulsam hata etmiş olur muyum? Çok araştırdım aslında.
    *Bir de merak ettiğim bir şey var. Programlarınızı ezberliyor musunuz yoksa telefon vb. cihazlardan bakarak mı yapıyorsunuz?
    *Ben şu an 1 pull up, 30 push up yapıyorum, kaç kilo ile başlamam gerektiği hakkında aşağı yukarı fikir verebiliyor musunuz? Yoksa deneme yanılma mı?
    *İlk başta aletlerle başlasam; ağırlıklı squat, deadlift gibi hareketlere geçmem sizce ne kadar sürer?
    Her türlü tavsiyelerinizi, şunu yapma bunu yapma demelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş