Tavsiyeler!

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Slimizzle tarafından 15 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Slimizzle

Slimizzle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba.Foruma az önce kayıt oldum.Önce kendimden bahsedeyim,sonra sorularımı sorayım...
    22 yaşımdayım,yıllar öncesinden taekwondo lisansım var.Hatta nasıl bir şanssızlıktır ki,turnuvadan bir gün önce ve idmanın son beş dakikası içinde sakatlandım,tırnağım çıktı.O düzeldikten bir ay sonra da bununla alakasız bi sebepten ameliyat oldum,spor hayatım bitti.Böyle badireler atlattım.
    Şimdi ise yeniden spor yapmaya başladım.Kick boks,muay thai eğitimi alıyorum.Boyum 176 kilom ise 68.
    Sizde bu bahsettiğim sporlar için nasıl yollar izlemeliyim?Kilo almalı,vermeli ya da kilomu korumalı mıyım?
    Nasıl idmanlar üzerinde yoğunlaşmalıyım?
    Protein takviyesi alsam sıkıntı olur mu?
    Kondisyonumu nasıl geliştirebilirim?Benim en büyük sıkıntım kondisyonumu yetersiz bulmam.
    Yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler! :)

2. UfkKcn

UfkKcn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenmeni sıkı tut vücudunu tanımaya çalış hangi kilolarda daha güçlü ve haraketli olabildiğini gözlemlemeye çalış kardiyovasküler dayanıklılığı arttırmak için süper setler ve interval kardiyo çeşitlerini incele. Bu bilgilere forumda ulaşabilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. pacquiao

pacquiao Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    boy kilo kickboks için ideal.
    protein takviyesi almanın hiçbir sıkıntısı olmaz.
    bir çok kondisyon çalışması var. istasyon çalışmaları daha bir yararlı oluyor.
    salonunda halter set varsa squat çalış yoksa kum torbasını sırtına al öyle çalış ama squat çalış.başarılar

Sayfayı Paylaş