1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Tavsiyede Bulunursanız Sevinirim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve badabat tarafından 11 Şubat 2006 başlatılmıştır.

1. badabat

badabat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve bu ilk mesajım. adım erhan yarışmaya kuşadasından katılıyorum :) benım omuzlarım genıs resimdede gorurusunuz ve gogusu doldurmak kolay değil. göğüs programım incline press8-6-6-4, incline dumbell press 3*8, dumbel fly 3*10, ve pullover 3*10. bu arada body i aralıklarla yapıyorum en son 1,5 yıl once yapmıstım o zaman ıyıydı vucudum. suan baslayalı 1 ay oldu öenerilerinizi bekliyorum bu arada creatin, protein tozu ve amino asıt kullanıyorum iyi günler hepinize

bu arada resımler 2 hafta once cekıldı

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    ÖNcelikle aramıza hoşgeldin kardeşim dostlarımla sana yardımcı olmaya çalışacagız..
    omuzlarım geniş demişsin genişlik bizim için bir anlam ifade etmiyor omuzun hakkında yorum yapmak için üst yandan bir poz olsa iyi olur ayrıca pectoral de üste yukleniyorsun bunu unutma göğüsün on bolumu dolmadan ust dolmaz senin daha ön eksik yani minor ustu doldurudun diyelim alt olmadıktan sonra nekadar tuhaf durur belli bir zaman flat bençh ile gogüse plak dediğimiz şekil verilir sonra goguste oynama yapılır plagı ova sekle getirmek için dar bençh yada incline dar girilir ovala şekil için en son kesme yapılır. deltoit posteriorla kopru kurmak için ust flayla gogus işlemi biter (bu sıralama kişiden kişiye değişir)
    boylece göğüs yan omuzla birleşip muhteşem bir goruntu alır..

3. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    selam

Hoşgeldin. Atletik bir yapı bence. En güzel bölğe şekil olarak da göğuslerin. Ama diğer bölgeler zayıf kalmış. Mesela trapezius, kol, omuz, kanat. Onlar da olsa şekil güzel olacak. Haa birde şu göğus kılları estetiği bozuyor. Supplenetlere yüklenip ağır idmanlar sana gelir bence. Sağlıklı günler dilerim...

4. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    gögüsler çok ön planda

kardeşim gögüslerin çok ön plana çıkmış estetik görünüm için her bölgen en azından üst kısımda orantılı olursa daha iyi görünür başarılar

5. badabat

badabat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    cok saolun arkadaslar onerılerınıze uyacam 1,5 ay sonra tekrar resım koyucam o zaman eksık yerlerımı tekrar solersenız sevınırım. herkese iyi idmanlar

6. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    432
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    BAdabat;

Omuz bel orantın iyi.. Kalın bir belin yok.. ancak gögüs antremanı sonrası mı cektirdin bu fotoları? Eger oyleyse yanılıtıcı olabilir.. bi daha ki resimlerini vücut sogukken cekersen daha yardımcı olabiliriz

Saygılar

Sayfayı Paylaş