tavsiye

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ulrich tarafından 16 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ulrich

ulrich Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese slm.1 yıllık sporcuyum.3 aydır universal amino 1900 takviyesi alarak hem kilomu hem gücümü arttırdım.67 kilodan 70e çıktım(boy:183).Sizce aynen devam etmeli miyim yoksa gainera geçersem daha mı mantıklı olur şimdiden teşekkürler...

2. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    niyetin kilo kazanmaksa gainer daha mantıklı.

3. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    bencede gainer kullan ..

4. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    1 Yılda 3 kilomu aldınız?
    Beslenmeye önem verilmiyor sanırım..

Aminoyu neden keseceksiniz,aynı şekilde kullanıma devam edilmeli,bunun yanında protein tozuda kullanılabilir..

Kilo almanın en mantıklı yolu,karbonhidrat miktarı yüksek olan besin ve takviyeler kulanmaktır,Bunu bağlı olaraktan Gainer kullanmanızda fayda vardır..

1 yıllık sporcu olduğunuza göre bu konularda tecrübeli olmalısınız,supplement konusu bir kenara,yaptığınız antrenmanları bilinçli bir şekilde yaptığınızı umuyorum ve aynı şekilde takviyelere devam etmeniz gerekiyor..

Şiddetle uyarıyorum;Beslenmeye Dikkat Edelim, beslenmeye önem vermezseniz bu sporda başarı elde edemezsiniz...

Bu konu başlığı size yardımcı olur;https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kilo-almak-isteyenlere-t1680.html?t=1680&highlight=kilo+alma

5. ulrich

ulrich Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Önerileriniz için çok teşekkürler.Amino kullandığım 3 ayda 3 kilo aldım ama bu benm için gayet iyi çünkü çok zor kilo alıyorum.Gainer kullanıp 4 ayda 5-6 kg alırsam ki bunun anca 1 kg kas olur tahminimce, gücümde ekstra bi artış olurmu?Çünkü gainersız da 4 ayda 1kg kas kilo alabilirim.Yani alacağım ekstra kilolar gücümü destekler mi?

6. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA

4 ayda 1 kg kas alabilmeniz, harika bir sonuç olsa gerek..
    Ben pro.ların bile senede maximum 2-5 3 kg kas olarak kilo artışı yapabildiklerini duymuştum.
    Evet alacağın kilololar ağırlık seviyeni arttırabilir...

Sayfayı Paylaş