tavsiye

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve sleeper tarafından 13 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sleeper

sleeper Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar 20 yaşında 1.87 boyunda ve 73 kiloyum. Bu sporla yaklaşık 1 sene (düzenli olarak ara ara toplam 5 ay) dır uğraşıyorum. Bu sporu bir hayat tarzı haline getirdim aslında ama belirli sebeplerden dolayı (malum öğrencilik, tabi bahane olmamalı) ara ara yapıyorum. Birçok yanşlışımı da öğrenmiş oldum. Öncelikle hiçbir kimyasal kullanmıyorum kullanmak da çok istemiyorum belki gelişimim yavaş sürecek ama ben bunu göze aldım. Çocukluğumdan itibaren hep sporla uğraştım profesyonel olarak yüzdüm ve basketbol oynadım o yüzden vucut şekil açısından bir problemim olduğunu düşünmüyorum. Metabolizmam çok hızlı çalışıyor öğrenci olduğum için günde 2 öğün yiyorum tabi bunu artırmak istiyorum normalde yemek yemeği çok seven biriyim ama zaman kısıtlamam var. Bu yüzden de hacim problemim var. İyi bir programım var sürekli değiştiriyorum (3-4 hafta aralığında). Sizden gelişimime katkı yapacak beslenme program tavsiyeleri istiyorum(ne zaman ne yiyip ne yemeyeceğim de hakkında) yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş