Tavsiye Salon

Konusu 'Genel Bölüm' forumundadır ve werci tarafından 1 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 96 üye.
  1. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Dostum işletme devri sırasında ciddi bazı sorunlar yaşanmış anlattıklarına göre o yüzden , gerçi salonun adı değişse de zaten bilgin spor olarak anılıyo , tarif ediliyo ve gösteriliyo 40 yıllık geçmişin silinmesi mümkün değil .

2. WebRoc

WebRoc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba my world club nasıl bir yer ?

Tavsiye edermisiniz ?

Güzel mekan ama hocaları nasıl ?

teşekkürler

3. lejyonerx

lejyonerx Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Hocam Şişli- 19 Mayıs'tan bahsediyorsun değil mi? Hani cevahir AVM yi 50 mt. geçince otobüs duraklarından sonra sola döndüğünde önünde uzanan cadde mi? Hatta hemen solda Şişli Migros var. Yanılıyorsam ayrıntılı tarif edebilir misin? Gelip görmek isterim.

4. GnCy

GnCy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Etlik te oturuyorum buralara yakın program verebilen hocaların ilgilendiği bir salon arıyorum kızılay da olabilir Ankara da oturuyorum :D tavsiye ederseniz çok sevinirim.

5. master41

master41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    avcılar gümüşpala mahallesi yakınlarında spor salonu varmıdır yardımcı olursanız sevinirim.

6. yasin3449

yasin3449 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu konuda sizden yardım alabilirmiyim?

Mrb bnde beylikdüzü Gürpınar tarafında oturuyorum, daha çok açmak gerekirse Yeşilkentteyim.. Boyum 1.80 ve 79 kiloyum. Body salonuna yazılmak istiyorum ama nasıl desem duh kesin sonuç alabileceğim bi yer istiyorum.. yani salona yazıldım aletler bunlar hadi çalış denilen bir yerde diil, yakınen ilgilenilen gerekirse yiecek listesi ilaç tavsiyesi vs gibi konularda bilgi veren bir spor salonu arıyorum.. dumbelllls arkadaşlar uzak olursa sıkılırsın yarıda bırakırsın yakın yerde basla diyolar ama bu kriterler bnm için çok önemli, yani haksızmıyım? :D

Yardımcı olabilirseniz çoookkk sevinirim..

Şimdiden teşekkürler... bench_O

7. Hortlaq

Hortlaq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar bende Göztepede oturuyorum bana yakın önerebilceğiniz yerler varmı fiyatı çok abartılı olmazsa sevinirim. Ayrıca Blue Gym i tavsiye edenlerin çok olduğunu farkettim peki hocaları gerçekten ilgilimi diyet antreman programlarıyla vs. vs. ? Birde çok kalabalık oldugunu duydum ne derece doğru acaba?

8. polosato

polosato Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beykozda nerede var acaba ?

9. devillica

devillica Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Avcılarda salon aramaktayım bugün 2-3 yere baktım 70 liranın altında salon yok o da en döküntü olanı. Daha önce çalıştığım salondan ilgi eksikliği yüzünden ayrıldım. Bu taraflarda spor yapan arkadaşların önerilerini bekliyorum.

10. Kasper13

Kasper13 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Şirinevler meydanda önerebileceğiniz uygun bir salon var mı?

11. selim34

selim34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    16 yaşındayım 1.76 boyum var. 70 kiloyum. Biraz göbek ve göğüslerde sarkma var. Yediklerime dikkat etmeye başladım. Bir salona yazılıp yağ yakarken yavaş yavaşda kas yapmak istiyorum. Pek spor yapmadım şimdiye kadar futbol falanda oynamadım. Vücut geliştirme ile ilgili fazla bilgim yok, salondaki hocanın ilgili olması benim için çok önemli. Üsküdarda bi salona yazılmak istiyorum. Önerebilceğiniz bir yer var mı?

12. ColdStrom

ColdStrom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fatih karagümrük civarında önerisi olan var mı? Adam gibi bir salon arıyorum saunası olursa daha iyi olur.

Sayfayı Paylaş