Tavsiye Salon

Konusu 'Genel Bölüm' forumundadır ve werci tarafından 1 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 96 üye.
  1. ŞAD

ŞAD Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Şad
    Yer:
    Irmağın kıyısında
    selamlar.

bahçelievler,zeytinburnu,fatih'te salon arıyorum.İstanbul'u pek bilmediğim için zor oluyor.fiyatları uygun, erken kapatmayan(önceki salonum 9'da kapatıyordu) bir salon arıyorum. Tavsiye ederseniz memnun olurum. sauna'sı olmasa da olur.

Hayırlı ramazanlar.

2. montana85

montana85 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    ist/maltepede cesur kulıç diye bi salon var bana yakın olduğu için gitmek istiyorum nasıl bi salon bilgisi olan varmı acaba?

3. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    sana gradhouse'un sağındaki pasajdan girersen Maltepe Bodybuilding salonu var orayı önerebilirim.Hem yakın hem de aletler gayet iyi...

4. montana85

montana85 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    xxxxxxxxxxxx Maltepe Bodybuilding dediğin salonun bi sitesi varmı eğer varsa burdan bakma imkanım olur bide ben mopaşın orda oturuyorum bana yakın bi salon olursa daha iyi olur dün cesur kılıç dediğim yere gittim salon baya sakin ama aletler eski dumbel ler yetersiz en büyük dumbell 12 kg sen hazırlıyosun daumbelli oda bana uymaz çünkü çalışıyorum zamanım kısıtlı ..

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Eylül 2010
  5. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    sitesi malesef yok şuan ama gidip görmeni tavsie ederim aletler gayet iyi salonda yeni açıldı zaten.Grandhouse'un sağındaki pasajdan içeri dümdüz ilerlersen sağda görürsün.

6. montana85

montana85 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    sağol yanlızkovboy89 ben bitane salon buldum hem bana yakın hemde çok iyi didi diye biyer oraya yazılıcam pazartesi yada salı

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:40 ----------

yanlızkovboy89bu arada sen hangi salona gidiyorsun maltepede?

7. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Ben spora ara verdim biraz işlerim var önümüzdeki ay başlıyacağım.Sana tavsiye ettiğim yere gidiyordum gene orada devam edeceğim.

8. ToChatter

ToChatter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İzmir Narlıdere , Balçova civarı bi spor salonu arıyorum önerilerinizi bekliyorum:confused:

9. coldpain

coldpain Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İstanbul Avrupa yakasında spor salonu tavsiye edebilir misiniz? Fiyatı mühim değil. Beslenme
    danışmanlığı ve kişiye göre çalışma programı konusunda yardımcı olacak uzman hocalar olmalı. Yani vaktimi ve paramı boşa harcamak istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme: 17 Eylül 2010
  10. NcKerr

NcKerr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eskişehirde fiyat ve kalite bakımından iyi bi salon tavsiye edebilecek varmı???

11. ŞAD

ŞAD Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Şad
    Yer:
    Irmağın kıyısında
    fatihteki marmara spor kulübü nerede? roma dondurmacısının yan sokağında demişlerdi ama... tam adresini bilen var mı?

12. ŞAD

ŞAD Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Şad
    Yer:
    Irmağın kıyısında
    forumda biri bana böyle tarif etti 1 ay önce ama o zaman aklıma gelmedi. koca fatihte kaç tane roma dondurmacısı var. hangisinin yan sokağı? bilen biri varsa yardım etsin. koca istanbulda kafama göre bir salon bulamadım.

13. gigandet

gigandet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    ümraniye

arkadaşlar ümraniye de aylık max 60 tl olan olan bi spor salonu arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

14. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşlar istanbul gaziosmanpaşa da bildiginiz iyi bir salon var mı?

15. hunk

hunk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmir alsancakta onere bilecegınız gercek anlamda temız ve profesyonel spor salonu arıyorum...

16. suican

suican Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben cok yeniyim burda, hatta nasıl yazmam gerektigini bile bulamadım diyebilirim.Bir spor salonu arıyorum fakat gec saatlere kadar calıstıgım icin cok erken kapanan bir yer olmamalı, yada cok gec acılan diyeyim, belki sabah erken gidilebilir gecedense :) ayrıca bayanlarında gidebilecegi bir yer olmalı tabi..birde ucuz olmalı..yani olmalıda olmalı..yani kısacası düzgün, rahat ve ılımlı bi ucreti olan bir yer bakıyorum
    bilen varmı böyle bir yer acaba ya ?..
    Hm bide besiktasta olmalı.
    :)

17. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Ankarada Rekor Vücut Geliştirme salonunu önerebilirim (Eski Bilgin Spor) .Kızılay Mithatpaşa köprüsüne gelmeden sağ tarafta . Ankarada en çok bilinen 40 yıllık geleneksel bir salondur . Aylığı 65 lira 3 aylık üyeliği 150 lira . Sadece Fitness yapacaklar için tavsiye etmiyorum çok cici bici bir salon değil ama vücut geliştirme için Ankaranın en iyi salonlarındandır . ( Pazar günleri kapalı )

Son düzenleme: 9 Kasım 2010
  18. QuenTo

QuenTo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu şişli cevahir civarındaki gold, international falan aylık ne kadar? bilen var mı birde yıllık abone şartı var mı?

19. boragokcan

boragokcan Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muahsebe
    Yer:
    istanbul
    ben dün fulya da 19 mayıs caddesinde burger king geçince yeni açılan Champions salonuna yazıldım 70-80 m2 çalışma alanı olan küçük ama temiz sakin biryer 20 m2 de 4 adet duş 2 si bayanların soyunma odası bay bayan var dolaplar wc filan 1 aylık salon oldugu için temiz güzel az üye var toplam 50 kişiymiş dün akşam 4 kişiydik salonda sıra meselesi yok :) kalabalık yerleri sevmem zaten :) hoca çok ilgiliydi benim ilk günümdü ama 1-2 haftalık üyelerede aynı şekilde çok ilgiliydi nerdeyse özel anteraman yaptırıyor bence personel training özel hoca ilgisi çok önemli çok büyük modern süper yerde adam hareketi gösteriyor çalışma kartını veriyor kayboluyor 1 hafta yanına gelmiyor dikiliyor orlarda hele güzel kız varsa onun yanında :) salonda 2 adet koşu yürüyüş bandı yeni güzel ,3 adet kondisyon bisikleti yeni güzel,1 adetde air walking denilen havada yürüyüş gibi birşey güzel bir alet geri kalan temel body makineleri neredeyse var daha öncede body salonuna gittigim için temel makineleri bilirim aylık 85 tl 3 aylık 225 tl ben dün gittim çok memnun kaldım 2-3 güne kadar resimlerini çekip ekleyecem

Vorenus bunu beğendi.
  20. sorisaspor

sorisaspor Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    O salonun kurucusu olan Bilgin abimiz Türkiye'ye vücut geliştirme sporunu ilk getiren ve tanıtan birkaç değerli kişiden biridir. Ama artık salon işini bıraktı. Bence salonun adını da yeni alan kişilerin değiştirmesi hata olmuş.

Vorenus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş